Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)
95/100 - 4×

Wizards(Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)

Trollové, mimozemšťané a kouzelníci budou muset bojovat v apokalyptické bitvě o nadvládu nad magií. Tato bitva rozhodne o osudu nadpřirozených světů, které jsou nyní propletené.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Stephanie Beatriz (Callista), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Angel Lin (Nari), Kay Bess (Bellroc)

Toby Domzalski

Toby Domzalski

Jimův nejlepší přítel a jeden z Lovců trollů.

Sezóny 1
2020 - 2020

Tobias “Toby” Domzalski je Jimův nejlepší kamarád s rovnátky, který žije se svou babičkou. Jeho přítelkyní je Darci. Spolu s Jimem, Claire, Blinkym a AAARRRGGHHem!!! bojuje proti zlým silám.

Když Jim spolu Claire a většinou trollů odešli hledat nový domov, zůstal spolu se svým parťákem AAARRRGGHHem!!! v Arcadii, aby ji nadále ochraňoval. Zde se později seznámil s Ajou a Krelem. Nyní pomáhá vyhrát poslední bitvu, která rozhodne o osudu celého světa.


Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama