Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie) Jim Lake ml.

Jim Lake ml.

Jim Lake ml.

Lovec trollů.

Sezóny 1
2020 - 2020

James „Jim“ Lake ml. se stal Lovcem trollů, poté co jednoho dne našel záhadný amulet, který mu představil zcela nový svět. Brzo se s titulem bojovníka Lovce trollů sžil. Spolu se svým nejlepší kamarádem Tobym, přítelkyní Claire, svým mentorem Blinkym a jeho nejlepším přítelem AAARRRGGHHem!!! bojuje proti zlým nadpřirozeným silám, aby ochránil jak svět trollů, tak i své rodné město Arcadii.

Poté, co Jim zachránil svět před Nekonečnou nocí, se vydal spolu s trolly hledat nové místo, kde by mohli bydlet. Trollí trh pod Arcadií byl totiž zničen. Nyní se vrací Jim zpátky, aby bojoval v poslední bitvě, která rozhodne o osudu světa a opět se setkává s některými svými nepřáteli.


Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás