Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)
95/100 - 4×

Wizards(Kouzelníci: Příběhy z Arkádie)

Trollové, mimozemšťané a kouzelníci budou muset bojovat v apokalyptické bitvě o nadvládu nad magií. Tato bitva rozhodne o osudu nadpřirozených světů, které jsou nyní propletené.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (Král Artuš), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Clancy Brown (Gunmar), Darin De Paul (Bular), Stephanie Beatriz (Callista), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Angel Lin (Nari), Kay Bess (Bellroc)

Jim Lake ml.

Jim Lake ml.

Lovec trollů.

Sezóny 1
2020 - 2020

James „Jim“ Lake ml. se stal Lovcem trollů, poté co jednoho dne našel záhadný amulet, který mu představil zcela nový svět. Brzo se s titulem bojovníka Lovce trollů sžil. Spolu se svým nejlepší kamarádem Tobym, přítelkyní Claire, svým mentorem Blinkym a jeho nejlepším přítelem AAARRRGGHHem!!! bojuje proti zlým nadpřirozeným silám, aby ochránil jak svět trollů, tak i své rodné město Arcadii.

Poté, co Jim zachránil svět před Nekonečnou nocí, se vydal spolu s trolly hledat nové místo, kde by mohli bydlet. Trollí trh pod Arcadií byl totiž zničen. Nyní se vrací Jim zpátky, aby bojoval v poslední bitvě, která rozhodne o osudu světa a opět se setkává s některými svými nepřáteli.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama