Agents of S.H.I.E.L.D. Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.


36 2
7.9.2016

Agents of S.H.I.E.L.D. – ABC, 24. 9. 2013 – dodnes, mluví se o 5. sérii

Koho by nezajímalo, jak to vypadá v nejmocnější organizaci všech dob. Od úmrtí Phila Coulsona na helicarrieru S.H.I.E.L.D.u, uplynulo několik let a po znovuzrození se Coulson z agenta vypracoval až na nového ředitele S.H.I.E.L.D.u. Mnoho let museli kvůli Hydře zůstat ve skrytu a nyní s novým vedením opět vylézají na povrch. Seriál přináší do filmového světa postavy, jako jsou Inhumans, Mockingbird, Absorbing Man nebo nově i Ghost Ridera a ze všech běžících seriálů nejvíce reagují na události, které se staly ve filmech. Naopak to zatím bohužel nefunguje. Postavy z filmů, jako jsou asgardská bojovnice Sif, člen světové rady Mallick, nebo prezident Ellis, se v seriálech čas od času objeví, seriáloví hrdinové na velké plátno ještě nezavítali.


Agent Carter – ABC, 6. 1. 2015 – 1. 3. 2016, zrušeno

Poté co Kapitán Amerika zamrzl v ledovém oceánu, jeho někdejší lásku Peggy Carterovou přeřadilo SSR k práci v kanceláři. Howard Stark, otec budoucího superhrdiny Iron Mana, se ale dostává do problémů a Carterová mu vyráží na pomoc. Seriál, který se dočkal dvou sérií a ta poslední skončila dosti nečekaným zvratem, byl naneštěstí ukončen. Příběh bude možná dovyprávěn právě v Agentech S.H.I.E.L.D.u, kde se Carterová ve flashbacích také párkrát mihla. Do zrodu S.H.I.E.L.D.u chy­bělo v ději už jen pár měsíců a tak by bylo docela férové ho dohnat do konce.

Daredevil – Netflix, 10. 4. 2015 – dodnes, 3. série je naplánovaná na rok 2018

Přes den právník a v noci maskovaný hrdina, to je život „slepého“ Matta Murdocka. Daredevil bojuje se zločinem v ulicích Hell's Kitchen, která byla zdevastována při útoku mimozemšťanů v New Yorku. Zatímco se mafie snaží dát město do kupy, aby mu mohli vládnout, pradávná organizace Hand jej chce zničit a přivést do světa chaos. Stejně jako ostatní superhrdinské seriály od Netflixu je i Daredevil na rozdíl od filmů temný a nebojí se zobrazovat kaluže krve a surovou sílu. Je také prvním ze seriálů, které připravují půdu pro superhrdinský tým zvaný Defenders.

Jessica Jones – Netflix, 20. 11. 2015 – dodnes, 2. série je naplánovaná na rok 2018

Jessica je soukromá detektivka, která je obdařená superschopnostmi. Naneštěstí se ale utápí v alkoholu a je pronásledována svým psychopatickým ex-přítelem, který je taktéž nadčlověk. Její bývalý dokáže ovládat ostatní a nebojí se udělat cokoliv, aby získal Jessicu zpátky. Seriál je noirová detektivka s pozvolnějším tempem, které je časem docela znát.

Luke Cage – Netflix, 30. 9. 2016 – dodnes, mluví se o druhé sérii

Příběh nezranitelného hrdiny, kterého jsme měli tu čest poznat už v Jessice Jones. Seriál nám přinese Lukův origin a zavede nás také do Harlemu, ve kterém se staví proti zločinu. Každý zločinec má v plánu stát se králem čtvrti, což se podepisuje na místních obyvatelích. Za tyto nebohé duše se Luke rozhodne bojovat a k jejich ochraně je připraven podstoupit cokoliv.

Iron Fist – Netflix, 17.3.2017 – dodnes, 2. série nebyla porvrzena

Iron Fist je posledním z hrdinů, který dostane svůj vlastní seriál před týmovou Defenders. Na rozdíl od Daredevila, Jessicy a Luka jsou jeho schopnosti magického původu a tak s nimi tvůrci trochu zápasili. Danny Rand byl podobně jako Stephen Strange trénován mnichy v dalekém klášteře. V seriálu by se měl utkat se svým úhlavním nepřítelem Steel Serpentem, jehož spolupracovníky a zboží jsme mohli zahlédnout již v Daredevilovi.

Defenders – Netflix, seriál vyjde 18.8. 2017

Daredevil, Luke Cage, Iron Fist a Jessica Jones jsou nuceni spojit své síly, aby se postavili proti zločinné organizaci zvané Hand. Pomoci by jim měli také jejich přátelé bez schopností a možná se objeví i další spojenci.

The Punisher – Netflix, seriál je naplánován na konec roku 2017

S bývalým vojákem Frankem Castlem jsme se poprvé seznámili v seriálu Daredevil. Postava se stala natolik populární, že jí tvůrci hned objednali vlastní seriál. Proti komu bude Punisher tentokrát stát zatím nevíme. Může jít o Jigsawa, Rusa nebo kteréhokoliv jiného mafiána. Jedno je ale jisté, Frankovi pomůže jeho dávný přítel Micro a Punisher nevynechá snad jedinou ničivou zbraň.

Most Wanted – ABC, objednáno v roce 2015, zrušeno

Seriál se měl zaměřit na dva hrdiny z Agentů S.H.I.E.L.D.u, Bobbi Morse AKA Mockingbird a jejího přítele Lance Huntera. Aby mohl seriál vzniknout, nechali tvůrci pár z původního týmu vyřadit a připravili pro ně nebezpečné dobrodružství spolu s dobrodruhem Dominicem Fortunou. Seriál skončil u objednaného pilotu a tak šance na samostatný příběh těchto dvou hrdinů skončily. Nyní je šance, že se opět vrátí do původní show, více nám ale prozradí až budoucnost.

Damage Control – ABC, objednáno v roce 2015, pravděpodobně zrušeno

O této skupině jsme matně slyšeli již v několika Marvel projektech. Damage Control je úklidová četa, která dává do pořádku města po ničivých řáděních nadlidí. Skupina také vrací nalezené zbraně, vynálezy nebo hledá neviditelné domácí mazlíčky. Seriál měl být komediální show, která nás měla zavést do světa obyčejných lidí, kteří reagují na superhrdiny a jejich činy.

Cloak and Dagger – Freeform, objednáno v roce 2016, vyjde v zimě 2018

Tyrone a Tandy jsou dva teenageři z odlišného prostředí, kteří získají superschopnosti a zamilují se do sebe. Tandy jakožto Dagger zastupuje světlo a Tyrone jako Cloak temnotu. Seriál má fungovat jako superhrdinské love story. Víc o seriálu bohužel nevíme a netušíme ani jak bude zapadat do filmového univerza.

New Warriors – ABC, objednáno v roce 2016, má vyjít ???

Tento komediální seriál se má zaměřit na skupinu mladých superhrdinů v čele se Squirrel Girl. Tuto postavu si chtěla zahrát například Anna Kendrick, což režiséři Kapitána Ameriky, bratři Russoovi, podpořili. Složení seriálové podoby týmu je nám zatím neznámé, v komiksech do něj patřili např. Justice, Tigra, Nova nebo Namorita.

Runaways – Hulu, objednáno v roce 2016, má vyjít ???

U tohoto seriálu bohužel nevíme, zda bude propojen s filmovým univerzem. Runaways je tým složený z dětí se superschopnostmi, jejichž rodiče jsou většinou kriminálnici nebo taktéž ovládají nadlidské schopnosti. S matkou členky Nico Minoru se pravděpodobně setkáme v sólo filmu Doctora Strange, dříve se již objevila v prequelovém komiksu. Dalšími členy týmu jsou např. supersilná dívenka Molly Hayes, Victor Mancha, jenž byl vytvořen Ultronem nebo Chase Stein s bitevními rukavicemi a adoptovaným dinosaurem Old Lacem.

U těchto seriálů ale Marvel pravděpodobně neskončí. Již dříve se spekulovalo o sériích, jako jsou Moon Knight, Blade, Ghost Rider nebo třeba Thunderbolts. Dočkáme se jich? To ukáže jen čas.

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Diskuze /5

Ratemus

doufám že se v Punisherovi objeví i Martin Soap ten žabařský policajt co má na vše smůlu

7.9.2016 | 18:21:59
TyfuZ

napsat o Kilgravovi, že je ex-přítel od Jessicy je docela úlet :D

#3 skilljam
7.9.2016 | 22:06:13
skilljam

#2 TyfuZ: to teda :D hezky jsem se zasmál

8.9.2016 | 10:17:22
Roberto13

Agentov mám rád, aj keď zo záveru najnovšej série sa mne osobne páčil azda iba moment keď Hive letel do vesmíru, ale prvá polka veľmi dobrá a som zvedavý ako seriál teraz zmení. Carter som pozeral iba prvú sériu, bolo to o netradičnej atmosfére i hrdinke, ale na to stačila jedna séria, druhú som už nepozeral. Daredevil veľmi dobrý v druhej sérii, hoci najviac som fandil punisherovi, teším na jeho seriál. Jessica Jones bola TOP, nie je čo vytknúť. Cage vyzeral v traileri zábavne. Od Iron Fista neviem čo čakať, na Most Wanted som sa netešil.

10.9.2016 | 20:54:08
Goku

CLOAK AND DAGGER! FOK YESSS!!! ^o^ Zrovna minulý víkend jsem říkal kamarádům: „To je škoda že se nedělají serialy i na takové věci jako je "Cloak & Dagger“." :-P Věděl jsem že vesmír dokáže některá přání zařídit opravdu rychle…ale AŽ TAK rychle jsem to nečekal… :-D

16.9.2016 | 20:57:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy