Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Šestá série se bude odehrávat rok po sérii minulé

Šestá série se bude odehrávat rok po sérii minulé

Šestá série se bude odehrávat rok po sérii minulé

Pátá série Agentů S.H.I.E.L.D.u skon­čila v době, kdy se Avengers vypořádávali s Thanosem ve Wakandě. Aby se tvůrci vyhnuli případnému konfliktu s filmy, bude se nová série odehrávat až po Endgame, kdy bude celá situace vyřešena.

30 1
23.2.2019

Nedávno jsme se dočkali oznámení, že Agenty S.H.I.E.L.D.u u­vidíme v květnu, tedy dříve, než jsme původně předpokládali. Šestá série by měla začít hledáním Fitze, který v kosmu čeká na probuzení a v jehož přítomnosti uvidíme i oblíbeného Enocha. Samotné hledání Fitze nám symbolizuje i název první epizody, která se bude jmenovat Missing Pieces. Skokem by se tvůrci měli snadno vyhnout Thanosově hrozbě z Infinity War a tedy by měli navázat na změny, které přinese film Endgame.

Série má opět přinést odklon od věcí, které jsme již viděli, takže cestu do budoucnosti nebo obdobu Konstrukce určitě nečekejme. Alespoň podle toho, co nám říkají tvůrci i samotný představitel Coulsona, bude jeho postava mrtvá a na scéně se herec objeví jako zcela nový charakter.


Tentokrát bude záchrana partnera zase na Jemmě. Foto: ABC

Vyhovuje vám roční časový skok? Těšíte se na návrat Enocha?

Zdroj: Comicbook

Diskuze /3

Laisobel

Enoch byl úžasná postava… ačkoli už jsem vůči posledním seriim byla skeptická, i tak se na další těším. Marvel je Marvel ;)

redaktor
23.2.2019 | 20:45:45
Lex Luthor

Agenti už moc neodkazují na filmy takže ok tohle je celkem dobré řešení.

23.2.2019 | 23:09:32
Ratemus

no jistě, vždyt rok po IW je Endgame…že prý právě tato serie má na filmy tak nějak odkazovat více než předtím

24.2.2019 | 9:40:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Kdo by se měl vrátit do poslední řady?

Ačkoli si na sedmou sérii Agents of S.H.I.E.L.D. ještě počkáme, fanoušci již delší dobu spekulují o tom, které postavy z předchozích řad by se měly vrátit a zasáhnout do příběhu série, která bude poslední.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás