Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Konec páté série Agentů S.H.I.E.L.D.u při­nesl mnoho otázek ohledně postavy Coulsona a nepomohl tomu ani nový trailer. Coulsonův představitel Clark Gregg se k celé situaci vyjádřil a řekl nám něco o hraní vícera postav v jednom seriálu.

22 1
9.2.2019

Pokud nepočítáme hologram, který nám byl představen už v traileru, tak se podle všeho s postavou Phila Coulsona již nesetkáme. Syn Coulův je dle vyjádření tvůrců mrtvý, opět. Postava, kterou Clark hraje tentokrát, je někdo zcela jiný, což ale samozřejmě neznamená, že se nějak nemůže vrátit. Pro mnohé je přeci jenom Coulson ztělesněním S.H.I.E.L.D.u a bez něj by seriál nemuseli chtít sledovat. Postupem času sice většina tíhy začala spadat na ramena Quake, které televizní projekt posloužil jako origin, ale málokdo ji asi bere jako hlavního tahouna.

V nedávném interview byl Clark Gregg tázán ohledně šesté série, přičemž zavtipkoval, že je jako šváb, který přežije všechno, včetně Thanosovo lusknutí. Na otázku hraní vícera rolí pak řekl:


Přestože se Coulsonova role a osobnost vždycky vyvíjeli a tvůrci nám neustále odhalovali nová zákoutí jeho osobnosti, tak se mi role za ty roky doslova vryla pod kůži. I tak jsem byl rád, že se najednou vše změní a budu hrát zcela jinou osobu, která není Phil Coulson. Postava je zahalená tajemstvím a to, kdo to vlastně je a proč vypadá přesně jako Coulson, tvůrci vymysleli bravurně. Mám štěstí, že vdechnu téhle postavě život.

Coulsona jsme sice ztratili, ale na scénu se vrátí Davis, Piper i Enoch. Foto: ABC

Teorií o ne-Coulsonovi se už na internetu objevilo hned několik a zahrnují cestování v čase, jiné reality, klony, LMD, sourozence, Ghost Ridera, Skrully a další možné i nemožné varianty. Na odpovědi si samozřejmě musíme do léta, kdy se seriál vrátí, počkat.

Co si vy myslíte o Clarkově nové roli? Uvidíme ještě původního Coulsona?

Zdroj: Screenrant

Diskuze /8

Pumppish- 69

Ghost rider je asi nejpravděpodobější.

10.2.2019 | 11:40:07
redzed

A co kdyz to nebude ziva postava, ale robot?

10.2.2019 | 16:23:02
Lynth

Skrull, trošku tie-in ke Captain Marvel a možná i Secret Invasion (pokud se něco takového chystá)

10.2.2019 | 21:22:30
KajinekCZE

Podle zbraně a oblečení z ukázky nové řady bych řekl Star Lord :D ale to je asi nepravděpodob­né :D

#5 Dext3r
11.2.2019 | 9:54:23
Dext3r

#4 KajinekCZE: Já když jsem ho viděl v tom traileru na konci, tak jsem si v první chvíli normálně myslel, že to je Frank Castle :D :D . Zezadu vypadá v tom záběru docela podobně jako Jon Bernthal.

11.2.2019 | 14:37:40
Raiden123

Zatial jedna teoria vraví,že to nieje robot.No ja by som vsadil na alternatívnu realitu ,kde „Coulson“ je vesmírny pirát a má dokonca i iné meno a podarilo sa mu ukradnúť nejakú experimentálnu loď,niečo ako Raza s jump motorom {WaveRider?},len toto by mala byť loď,ktorá cestuje cez portály,nielen na veľke vzdialenosti,ale i medzi vesmírmi ak je vypnutý,hmm poškodený? limiter na cestovanie rovnakým vesmírom.

Toto je len moj vlastný názor,a ano tiež sa mi to zdalo,že akoby mal vybavenie podobné ako Star Lord.

Poznámka – Ghost Rider by vedel čo je to S.h.i.e.l.d. velmi pravdepdobne i ten Skrull by to vedel…Ale kedže nevie,tak tyto odpadajú s listiny možných kandidátov. ?

12.2.2019 | 16:00:26
Lear

Tak ten novej vzhled Daisy je fakt strašnej… a taková pěkná kočka to byla…

#8 RedRose
14.2.2019 | 0:16:51
RedRose

#7 Lear: ať ji učešou a oblečou jak chtějí, kočka to bude pořád…

5.6.2019 | 1:41:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

S napětím očekáváme sedmou řadu seriálu, který původně vznikl, aby mohl Phila Coulsona, miláčka fanoušků, vrátit zpátky. Během následujících let se svým týmem objevil Inhumans, bojoval s Kree, cestoval časem, přežil v budoucnosti i cestoval do vesmíru vlastní lodí. Co nás ale ještě čeká?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás