Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Koho si Clark Gregg v šesté řadě nakonec zahraje?

Konec páté série Agentů S.H.I.E.L.D.u při­nesl mnoho otázek ohledně postavy Coulsona a nepomohl tomu ani nový trailer. Coulsonův představitel Clark Gregg se k celé situaci vyjádřil a řekl nám něco o hraní vícera postav v jednom seriálu.

22 1
9.2.2019

Pokud nepočítáme hologram, který nám byl představen už v traileru, tak se podle všeho s postavou Phila Coulsona již nesetkáme. Syn Coulův je dle vyjádření tvůrců mrtvý, opět. Postava, kterou Clark hraje tentokrát, je někdo zcela jiný, což ale samozřejmě neznamená, že se nějak nemůže vrátit. Pro mnohé je přeci jenom Coulson ztělesněním S.H.I.E.L.D.u a bez něj by seriál nemuseli chtít sledovat. Postupem času sice většina tíhy začala spadat na ramena Quake, které televizní projekt posloužil jako origin, ale málokdo ji asi bere jako hlavního tahouna.

V nedávném interview byl Clark Gregg tázán ohledně šesté série, přičemž zavtipkoval, že je jako šváb, který přežije všechno, včetně Thanosovo lusknutí. Na otázku hraní vícera rolí pak řekl:


Přestože se Coulsonova role a osobnost vždycky vyvíjeli a tvůrci nám neustále odhalovali nová zákoutí jeho osobnosti, tak se mi role za ty roky doslova vryla pod kůži. I tak jsem byl rád, že se najednou vše změní a budu hrát zcela jinou osobu, která není Phil Coulson. Postava je zahalená tajemstvím a to, kdo to vlastně je a proč vypadá přesně jako Coulson, tvůrci vymysleli bravurně. Mám štěstí, že vdechnu téhle postavě život.

Coulsona jsme sice ztratili, ale na scénu se vrátí Davis, Piper i Enoch. Foto: ABC

Teorií o ne-Coulsonovi se už na internetu objevilo hned několik a zahrnují cestování v čase, jiné reality, klony, LMD, sourozence, Ghost Ridera, Skrully a další možné i nemožné varianty. Na odpovědi si samozřejmě musíme do léta, kdy se seriál vrátí, počkat.

Co si vy myslíte o Clarkově nové roli? Uvidíme ještě původního Coulsona?

Zdroj: Screenrant

Diskuze /8

Pumppish- 69

Ghost rider je asi nejpravděpodobější.

10.2.2019 | 11:40:07
redzed

A co kdyz to nebude ziva postava, ale robot?

10.2.2019 | 16:23:02
Lynth

Skrull, trošku tie-in ke Captain Marvel a možná i Secret Invasion (pokud se něco takového chystá)

10.2.2019 | 21:22:30
KajinekCZE

Podle zbraně a oblečení z ukázky nové řady bych řekl Star Lord :D ale to je asi nepravděpodob­né :D

#5 Dext3r
11.2.2019 | 9:54:23
Dext3r

#4 KajinekCZE: Já když jsem ho viděl v tom traileru na konci, tak jsem si v první chvíli normálně myslel, že to je Frank Castle :D :D . Zezadu vypadá v tom záběru docela podobně jako Jon Bernthal.

11.2.2019 | 14:37:40
Raiden123

Zatial jedna teoria vraví,že to nieje robot.No ja by som vsadil na alternatívnu realitu ,kde „Coulson“ je vesmírny pirát a má dokonca i iné meno a podarilo sa mu ukradnúť nejakú experimentálnu loď,niečo ako Raza s jump motorom {WaveRider?},len toto by mala byť loď,ktorá cestuje cez portály,nielen na veľke vzdialenosti,ale i medzi vesmírmi ak je vypnutý,hmm poškodený? limiter na cestovanie rovnakým vesmírom.

Toto je len moj vlastný názor,a ano tiež sa mi to zdalo,že akoby mal vybavenie podobné ako Star Lord.

Poznámka – Ghost Rider by vedel čo je to S.h.i.e.l.d. velmi pravdepdobne i ten Skrull by to vedel…Ale kedže nevie,tak tyto odpadajú s listiny možných kandidátov. ?

12.2.2019 | 16:00:26
Lear

Tak ten novej vzhled Daisy je fakt strašnej… a taková pěkná kočka to byla…

#8 RedRose
14.2.2019 | 0:16:51
RedRose

#7 Lear: ať ji učešou a oblečou jak chtějí, kočka to bude pořád…

5.6.2019 | 1:41:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás