All American (Fotbalový talent) Co nás čeká v posledních dílech druhé série?

Co nás čeká v posledních dílech druhé série?

Co nás čeká v posledních dílech druhé série?

Před námi už jsou pouhé tři epizody do konce druhé série, jejíž konec nás čeká 9. března. Abyste věděli, co vás v těchto dílech čeká, přečtěte si jejich popisy a jak lze vidět, všichni ještě budou muset učinit pár významných rozhodnutí o svých životech.

0 0
24.2.2020

2×14 – Who Shot Ya

Datum premiéry: 24. února 2020

Spencer se strachuje, že Coop nebere nic vážně a proto požádá Laylu o pomoc. Olivia uvažuje, jestli udělala správně, když řekla Billymu o Asherovi, kvůli čemuž musí Billy učinit těžké rozhodnutí, aby ochránil svůj tým. Coop se cítí být zavalená ostatními a učiní rozhodnutí o své potenciální budoucnosti. Laura ví, že má Jordan velké srdce, ale starosti jí dělá jeho vztah se Simone.


(Udělala Liv dobře, že řekla Billymu o Asherovi a jeho užívání steroidů? Foto: The CW)

2×15 – Stakes Is High

Datum premiéry: 2. března 2020

Spencer vzdoruje Billyho přání a obejde ho, aby dostal to, co chce. Olivia a Asher se cítí provinile z různých důvodů, když přijde na Billyho a pozici, do které ho dostali. Layla nadále pomáhá Coop s její hudbou, díky čemuž Coop obdrží nabídku, kterou nečekala. Jordan se pokusí o něco, aby pro Simone všechno ulehčil.

2×16 – Decisions

Datum premiéry: 9. března 2020

Když se Spencer doslechne, že má dojít ke změnám se střední školou South Crenshaw, on a jeho přátelé se s tím rozhodnou něco udělat, avšak jsou tu jiné problémy, které by ho měly více znepokojovat. Billy učiní rozhodnutí o své budoucnosti, které všechny překvapí. Layla se soustředí na to, aby pro Coop na léto zajistila turné, ale zatím nemá to štěstí. Proto vymyslí jinou taktiku, se kterou jsou všichni spokojení. Asherovi se nabízí příležitost strávit léto se svou mámou, ale není si jistý, jestli by to měl přijmout. Olivia uvažuje, co bude dělat přes léto a Jordan učiní rozhodnutí týkající se jeho osobního života.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E16: Decisions

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců