American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


Další novinky v obsazení

Další novinky v obsazení

Nespočet nových jmen se objevilo v souvislosti s připravovaným seriálem American Crime Story. Herecký ansámbl se rychle rozrůstá, uvnitř krátkého článku se dozvíte, kteří herci se přidali a jaké role ztvární.


6 0
3.6.2015

Kenneth Choi si zahraje soudce Ita, Billy Magnussen byl obsazen jako klíčový svědek Kato Kaelin a hvězda Californication Evan Handler ztvární dalšího ze Simpsonových advokátů. Travoltovu seriálovou manželku si zahraje Cheryl Ladd a tu Schwimmerovu pak Selma Blair. Angie Patterson ztvární přítelkyni O.J. Simpsona Paulu Barbieri. Cenami ověnčený herec Bruce Greenwood se připojí do hereckého týmu jako Gil Garcetti, což jistě potěší fandy Star Treku. Detektiva si zahraje Michael McGrady, Christian Clemenson bude právníkem Billem Hodgmanem a konečně Rob Morrow ztvární Barryho Schecka.

(Foto: Whosthebomb.com)


Zvlášť je pak nutno zmínit jednu zásadní změnu. Hvězda série Rychle a zběsile Jordana Brewster si zahraje Denise Brown, sestru zavražděné. Tato novinka je jistě zklamáním pro všechny fanoušky Shannen Doherty, jejíž avizovaná účast je tímto vyvrácena. Stejně tak byla vyvrácena i účast Charismy Carpenter, která měla ztvárnit Nicole Brown Simpson. Tu si zahraje Kelly Dowdle.

Zdroj

Diskuze /2

Lucifrid

No teda, no teda, tesim se. Charisma mrzi, to je skoda.

webmaster
3.6.2015 | 14:09:03
DolphZiggler

Tak Charsimu a Jordanu v jednom seriálu , to bych si nechal líbit.. ale Jordana bohatě stačí :-D

3.6.2015 | 17:04:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!