American Dad! (Americký táta)
87/100 - 46×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Roger

Roger

Mnohotvářný a podlý mimozemšťan, který žije u rodiny Smithových.

Sezóny 19
2005 - 2023

Roger je mimozemšťan, který před mnoha lety přistál na planetě Zemi, kde začal žít. Jednoho dne ho však chytila CIA, která ho uvěznila na své základně a začala ho testovat. Brzy poté se Roger setkal se Stanem, kterému čirou náhodou zachránil život. Když si to Stan uvědomil, tak pomohl Rogerovi utéct a nechal ho bydlet u sebe doma.

Díky tomu se Roger poznal s Francine, Hayley, Stevem a Klausem, se kterými začal sdílet svůj život. Stan ho nechal bydlet na půdě, kde si Roger otevírá svůj bar. K rodině Smithových se i přesto chová jako ke spodině, neustále je podráží, lže jim a tropí jim naschvály. Pravděpodobně se jedná o bisexuála. Když se cítí špatně, tak vše utápí v alkoholu.

Roger je znám tím, že je mimozemšťanem mnoha osobností. Má od Stana zakázáno chodit na veřejnost, a proto se obléká do nejrůznějších převleků a přijímá nejrůznější osobnosti. Díky tomu má Roger tolik jmen a přezdívek, že sám neví, zda daná osoba je on, či někdo jiný. Roger se tak dá považovat za všeználka, protože se díky svým osobnostem ve všem vyzná.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama