Aquarius Aquarius obsazuje roli Sharon Tateové

Aquarius obsazuje roli Sharon Tateové

Aquarius obsazuje roli Sharon Tateové

Ačkoli se Aquarius v první řadě netočil vyloženě jen kolem Charlese Mansona, druhá řada se historii přiblíží více. Zda se vedle role Tateové objeví v seriálu její manžel Roman Polanski, to teprve uvidíme. Ale toto obsazení není jedinou novinkou, v článku si představíme další nové herce a postavy.


9 0
24.1.2016

Sharon Tateovou, modelku a herečku, která sehrála v Mansonově životě, či spíše jeho následném odsouzení, velkou roli, si zahraje Amanda Brooks. Ta je známá především epizodními rolemi ze seriálů Longmire, Bones nebo Revenge, a z její filmografie můžeme zmínit roli ve Flightplan s Jodie Foster, dále pak hlavní roli v malém snímku Happy Hour, vedlejší roli v romantické komedii s Kate Hudson My Best Friend's Girl či akční krimi drama se Stanou Katic Stiletto.


Dalším nováčkem v seriálu bude Cameron Deane Stewart, mezi jehož větší seriálové epizodní role patří Brock ve Star-Crossed či Jace v Austin & Ally. Objevil se také v Rizzoli and Isles, NCIS, Castle nebo The Walking Dead. V komediálním thrilleru Bad Kids Go to Hell si zahrál hlavní roli po boku Bena Browdera (Farscape, Stargate SG-1). Cameron získal roli Texe Watsona, dalšího člena Mansonovy rodiny, který se přímo účastnil vražd na Cielo Drive.

Největší hvězdou mezi našimi nováčky je Omar J. Dorsey. Jeho jméno budete znát z Raye Donovana, kde ztvárnil Cookieho Browna, objevil se jako Big Mo v Rizzoli and Isles, či epizodních rolích v seriálech Castle, Chuck či Bones. Zřetelněji na sebe upozornil v seriáu Rake a objevil se ve vedlejší roli v oscarovém Blind Side či historickém dramatu Selma. V Aquariu čeká Omara role Rapha Churche, bývalého trestance, který bude mít díky svému důvtipu a silné osobnosti nad Mansonem navrch.

Poslední novou posilou na našem seznamu je Madisen Beaty, jíž přistála do klína role Patty Krenwinkelové, servírky, kterou okouzlí Charlie, jeho rodina a jejich způsob života. Patty je další postavou napsanou podle skutečné osoby a členky Mansonovy rodiny. Madisen můžete znát jako Talyu Banks z The Fosters a ve své filmografii se může pyšnit i malou rolí v Podivuhodném případě Benjamina Buttona.

Co říkáte na obsazení a na další „skutečné“ postavy, které se v seriálu objeví?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Hudba z epizod

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hodiak si užil začátek desáté epizody na tripu, což byla parádní komediální vsuvka a hudebně se tato epizoda také povedla. Dočkali jsme se pár hitovek v čele s Nancy Sinatrou a zároveň objevili neznámé rockové kapely.

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás