Aquarius David Duchovny bude v novém seriálu nahánět Charlese Mansona

David Duchovny bude v novém seriálu nahánět Charlese Mansona

David Duchovny bude v novém seriálu nahánět Charlese Mansona

David Duchovny, šedesátá léta a Charles Manson. Je třeba říkat víc? NBC nám na konec května nachystala nový seriál z doby hippies a ne zrovna korektní policie. Co nás čeká a nemine? Dozvíte se v článku.


10 0
4.5.2015

David Duchovny se po konci Californication pouze přesunul v čase a dál zůstává v Los Angeles. V nové sérii NBC narazí na Charlese Mansona a bude vyšetřovat zmizení dcery své bývalé přítelkyně. Bude to hra na kočku a na myš, a i když se známým koncem, cesta se také počítá. Jak a kudy se po ní seriál vydá, na to už si budeme muset počkat.

Foto: NBC


Duchovny ale není jediným známým hercem, který se v této krimi-detektivce objeví. Charlese Mansona si zahraje Gethin Anthony známý jako Renly BaratheonHry o trůny a policistku Charmain Tully pak Claire Holt, která ztvárňuje Rebeku MikaelsonUpířích denících a jejich spin-offu The Originals. Známou tváří bude i Gaius Charles, kterého si určitě pamatujete jako Shanea RosseChirurgů.

Foto: NBC

První série nám přinese třináct epizod a první dva díly se v USA odvysílají 28.5. NBC poté na svůj web umístí všechny díly ke zhlédnutí, ale zároveň bude dál pokračovat ve vysílání jednoho dílu každý čtvrtek. Těžko říct, zda díky tomuto kroku NBC svůj nový seriál odpískalo, nebo chce jít ve stopách Netflixu a zkusit něco nového. Každopádně tvůrci měli připravenou linku na šest sezón s tím, že každá série měla „trvat“ šest měsíců (života Charlese Mansona) a seriál měl dějem skončit v roce 1983 (tudíž by nás čekaly skoky v čase).

Tolik informace na úvod a v dalších dnech se můžete těšit na další články v podobě promo videí, fotografií a zajímavých informací. Teď už se jen můžete podívat na teaser pod článkem a těšit se na konec května, stejně jako my se těšíme na překladatelský maraton.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Nika

Už se moc těším :) vypadá to zajímavě :)

4.5.2015 | 13:57:50
ScaryX

Těším se hodně, snad to nezklame.

webmaster
4.5.2015 | 17:15:10
ImogenH

Říkala jsem si, kdy vznikne nějaký seriál reflektující tuhle dobu. Docela dost jsem načetla o Mansonově rodině, jejích členech, jak docházelo k prvním vraždám a posléze jak byly dokonány ty nejhorší zločiny na herečce Sharon Tate, manželce režiséra Romana Polanského, která byla ve vysokém stupni těhotenství. Také byly natočeny dva filmy se stejným názvem Helter Skelter (první z roku 1976, druhý z roku 2004), které právě osudy Ch.Mansona a jeho rodiny zaznamenávaly. Z roku 2004 se mi líbil víc, neboť tam hrála Clea DuVall a Eric Dane. :) Moc se těším na tohle zpracování. :) :)

6.5.2015 | 16:47:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Hudba z epizod

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hudba z epizody 1x10 - It's Alright Ma (I'm Only Bleeding)

Hodiak si užil začátek desáté epizody na tripu, což byla parádní komediální vsuvka a hudebně se tato epizoda také povedla. Dočkali jsme se pár hitovek v čele s Nancy Sinatrou a zároveň objevili neznámé rockové kapely.

Charles Manson - biografie

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

Charles Manson: Z darebáka protřelým kriminálníkem

V minulém článku jsme si pověděli o tom, do jaké rodiny se Charlie narodil a jaké bylo jeho dětství. Dnes se podíváme, zda se něco v jeho životě změnilo poté, co opět začal žít se svou matkou.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás