S02E01: Gone But Not Forgotten

S02E01: Gone But Not Forgotten

Norman se fixuje na smrt slečny Watsonový. Norma se začíná obávat o budoucnost motelu, když se začíná stavět obchvat. Bradley zachází do extrémů, když hledá vraha svého otce.

sk
3.3.2014
3 071 000
42 minut

Zvoní telefon, Norma ho zvedá a ředitel školy jí oznamuje, že slečna Watsonová byla zavražděna, v pondělí není vyučování, aby se žáci mohli účastnit jejího pohřbu. Norma to oznamuje Normanovi a ptá se ho, jestli s ní jel včera autem. Norman neví. Po pohřbu se Bradley pokusí spáchat sebevraždu.

Posouváme se v čase o čtyři měsíce dopředu. Motel je plný hostů, Norma přichází do kanceláře, kde je Emma. Norma se ptá, kde je Norman a pak ho jde najít. Je ve sklepě a vycpává sviště. Norma ho pošle za Emmou a mu poví, že dnes propouští Bradley z léčebny.

Dylan chce dát Normě peníze jako nájemné, ale ta je odmítá, protože ví, že jsou to peníze z drog. Potom jde s Normanem řídit a hádají se, protože mu Norma kecá do řízení. Když Norman zastaví na hřbitově Norma je naštvaná, chce jet pryč a Norman říká, ať si řídí ona, následně jí vrací ono kecání do řízení, pak Norma prudce zastaví, protože si všimne, že práce na obchvatu započaly.

Po propuštění z léčebny jde Bradley za Gilem a vyptává se ho na svého tátu, ten ji však odpálkuje. Večer ji navštíví Norman a řekne jí, že tu pro ní vždy bude jako přítel a odejde. Dalšího dne Gil upozorní Dylana, aby kdyby se Bradley ukázala okolo podniku, aby ji vyhodil, pak se od svého parťáka dozví, proč Gil nemá rád tátu Bradley. Údajně měl spát s Blaire Watsonovou, která chodila s Gilem. Odpoledne se Dylan sejde s Bradley a řekne jí, ať se drží dál a také jí poví o trojúhelníku mezi Gilem, Blaire a jejím tátou.

Norma jde na zasedání městské rady a chce debatovat o obchvatu, věci však nejdou podle plánu a tak slovně napadne předsedu rady a vytáhne i to, že město funguje díky penězům z drog.

Norman jde ke hrobu slečny Watsonové a vidí tam stát neznámého chlápka, tak si ho nafotí a uteče pryč. Běží na policejní stanici, kde vše poví Romerovi a ten o všem pak povypráví Normě.

Norma Normanovi vynadá, ten jí prozradí, že tu noc byl u ní doma, protože ho chtěla ošetřit.

Bradley jde opět za Gilem a je k němu více než přívětivá, chce zjistit něco o svém tátovi, začne se bavit i o tom, že spal s Blaire a nakonec Gila zastřelí, pak běží k Normanovi domů.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Začiatok 2 serii je o dost lepši ako u 1. Zo začiatku som Romera nepodozrieval že je zapojeni s obchodom z dievčatami ale teraz si začínam myslieť že ide v niečom veľkom.

13.6.2017 | 0:51:08
Tatko-Šmolko

úžasný začiatok série !! :3

13.2.2015 | 22:49:41
vojtamkv

Na první díl dvojky, nic moc.

7.3.2014 | 14:55:41
dohnal04

Perfektní :)

7.3.2014 | 12:32:15
1Bobesh1

Zajímavý návrat. Skok v čase epizodě asi prospěl, ale tempo seriálu zůstalo stejné… Nebýt Bradley, nebylo by v epizodě moc zajímavého… 70 %

admin
6.3.2014 | 20:24:09
NormaBates

Normniny hlášky = nejlepší

4.3.2014 | 4:12:48

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama