Bates Motel (Batesův motel) S02E04: Check-Out

S02E04: Check-Out

S02E04: Check-Out

Calebův návrat zapůsobí na Dylana a ten začne pochybovat o Normě a Normanovi. Christine vtáhne Normu na společenskou scénu města White Pine. Normanovy obavy z přítomnosti Caleba stále rostou. Romero se ocitne přímo uprostřed války dvou drogových rodin.

cz sk
24.3.2014
2 229 000
43 minut

Emma se vzbudí v pokoji jednoho prodavače drog, když vyjde z pokoje, rodina jí říká, že někdo parkuje tak blbě, že nikdo nemůže vyjet pryč. Jde se tedy podívat, o koho jde a najde Dylana opilého na mol. Emma jde vzbudit Normana, aby jí s Dylanem pomohl, odtáhnou ho do jednoho z pokojů, kam přijde i Norma, pošle oba pryč a chce se o Dylana postarat. Následně chce jet Norma za svým bratrem a vše si s ním vyříkat, ale nesebere dostatek odvahy, aby za ním šla.

Ráno se Dylan ptá Normana, jak dlouho to ví a Norman mu poví, že to ví od včerejška. Následně Dylan pošle Normana pryč, že už si nemají, co říct. V kanceláři chce Emma vědět, co se děje, ale Norman ji nechce nic říct, poté se do kanceláře vřítí Cody a vynadá Normanovi, že se neukázal a na ruku mu napíše své číslo.

V docích narazí Dylan na Caleba. Dylan se s ním nechce bavit a řekne mu, že všechno ví, Caleb říká, že nic z toho není pravda, že Normu zbouchnul zcela někdo jiný, nakonec Dylanovi vrátí peníze, kterému dal a odejde.

Christine volá Normě a zve jí na večeři, ale Norma odmítá. Christine je však neodbytná a odpoledne se za Normou staví a pomůže jí vybrat oblečení na večer. Dylan přijde domů a říká Normě, že viděl Caleba. Prý se v něm Norma plete, vůbec mu nešlo o peníze, protože mu všechny vrátil. Pro Normu přichází George a odjíždí na večeři, Norman je z toho nesvůj.

Norman jde do divadla, kde sestavuje kulisy, tluče do nich, jak hluchý do vrat a Cody se ho ptá, co se děje, začne se jí svěřovat a poví jí vše i to, že její matka byla zneužita jejím bratrem. Cody říká, že ho musí vystrašit, aby z města odjel.

Na večeři nejde vše podle plánu, Christinin manžel do Normy neustále rýpe ohledně obchvatu a Norma je naštvaná. George se jí za vše omlouvá a nakonec ji odváží domů.

Cody přijde na to, kde bydlí Normyn bratr a jdou k němu do pokoje, Norman se však začne cítit nesvůj a couvne. Chce odjet pryč, Cody ho odveze domů.

Šerif Romero přichází na Zanem a chce si s ním vyjasnit pořádek ve městě, Zane ho nebere vážně a na důkaz toho, že chce věci dělat jinak, mu později podpálí dům.

Norma je doma po nevydařené večeři a přichází Dylan, který oznamuje, že se stěhuje. Začnou se hádat, do toho přichází Norman a slyší Normu, jak vypráví o tom, jak ji Caleb zneužíval, což ho naštve a jede za Calebem a chce si to s ním vyjasnit. Caleb do něj strčí, což vyvolá u Normana výpadek, když si vstoupne, začne mluvit jako by byl Norma a je agresivní, dokonce vytáhne i nůž a chce Caleba zabít, ten ho však přepere a odchází pryč.

Do bistra u motelu přichází Cody a říká, že ji někdo volal. Obsluha ji ukazuje Normana, jak sedí u stolu a nemluví. Cody ho odvádí pryč.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Čim dalej je to lepšie konečne sa nejako tie postavy prejavilo a posunuly ďalej Aj ten pribeh už je konečne nejako rozdelení na viac časti

18.6.2017 | 3:15:35
SerFirox

Konečně to není taková nuda. :)

29.3.2014 | 22:24:09
Dark-ex

Lepší než minulá epizoda, ale něco „TO“ víc by to potřebovalo.

28.3.2014 | 18:49:09
chezuska

Konečně se nám Norman začíná projevovat.. :-)

27.3.2014 | 11:32:31
vojtamkv

Trošku lepší díl, ale pořád žádný zázrak…

27.3.2014 | 2:20:16
1Bobesh1

Konečně trocha napětí. Normanův výpadek byl geniální!

admin
26.3.2014 | 15:34:29

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás