Big Sky Big Sky se daří, získává šest dodatečných epizod

Big Sky se daří, získává šest dodatečných epizod

Big Sky se daří, získává šest dodatečných epizod

Listopadová novinka Big Sky zaznamenává na své domovské stanici ABC značný úspěch, díky čemuž se vedení stanice rozhodlo seriálu zvýšit počet epizod z desíti na šestnáct.

2 1
9.12.2020

Předem je třeba říct, že Big Sky dostal v programu stanice celkem prokleté místo. Na úterním místě v 10 večer skončilo několik novinek včetně Emergence, The Kevin (Probably) Saves the World a seriálům jako Agents of S.H.I.E.L.D. či Quantico se na něm také moc nedařilo. Jediný úspěch tam v posledních letech zaznamenal seriál The Rookie. Big Sky ale zatím dokazuje, že si stanice tento seriál zvolila dobře a díky jeho úspěchu mu vedení zvýšilo počet epizod z desíti na šestnáct. V novém roce nás tak čeká dalších 11 dílů.

(Seriál se může radovat z dalších dílů a z velkého úspěchu. Foto: ABC)


A teď trochu ke statistikám odvysílaných epizod. Všechny tři odvysílané epizody si udržely rating 0,7, který je pátým nejlepším v rámci stanice ABC a v rámci novinek na Velké pětce je úplně nejlepší (vyjma herních pořadů I Can See Your Voice a Supermarket Sweep). Co se týče sledovanosti, tak první epizodu během úterní premiéry zhlédlo 4,15 milionů diváků. Během následujících tří dnů se čísla zvedla na 7,2 milionů diváků a rating 1,2. Další údaj byl zveřejněn po celém týdnu, kdy se čísla ještě více zvedla, a to na 8,7 milionů a když se k tomu ještě připočtou čísla z Hulu, kde se seriál streamuje, dostáváme se celkem až na 10,8 milionů diváků a rating 2,5. Tyto čísla dělají z premiéry tu nejúspěšnější na ABC za poslední dva roky, kdy měl premiéru The Rookie. Když čísla z Hulu nebudeme počítat, tak ona hodnota 8,7 milionů dělá z Big Sky ten nejsilnější dramatický seriál na Velké pětce od premiéry seriálu 9–1–1: Lone Star.

Z dalších dvou týdnů jsme se dočkali oznámení pouze o sledovanosti v úterní večer. Druhý díl zaznamenal nárůst na 4,46 milionů diváků a třetí o trochu klesl na 4,13 milionů. Průměr těchto tří dílů je 4,25 milionů, čímž se seriál stává čtvrtým aktuálně nejsledovanějším seriálem na ABC a druhou nejsledovanější novinkou na Velké pětce po seriálu B Positive (opět nepočítaje herní pořad I Can See Your Voice).

Zdroje: Deadline (1, 2, 3), TV Series Finale (1, 2)

Jak jste zatím se seriálem spokojení vy?

Diskuze /1

fabec

Super, takže 6 výplňových epizod bez posunutí děje…

9.1.2021 | 17:37:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: The End is Near

cz85%
Odhadované dokončení dnes 20:00

Seriál pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

První série ohlašuje sedm nových přírůstku k obsazení, z nichž se jeden z herců připojí rovnou mezi hlavní postavy. Až na jednu postavu budou všichni součástí rodiny Kleinssaserových.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás