Big Sky S01E13: White Lion

S01E13: White Lion

S01E13: White Lion

Cassie a Jenny se doslýchají, že na pozemku ranče Kleinsasserových bylo nalezeno tělo a obávajíc se nejhoršího se Jenny rozhodne ve vyšetřování přitvrdit. Kleinsasserovi však mají své vlastní plány. Cassie mezitím spojí síly s Lindorem, aby sledovali stopu k Ronaldovi, který má ale podezření, že byla jeho lokace odhalena, a proto se rozhodne zmírnit škody… nebo spíše nějaké napáchat.

cz sk
27.4.2021
43 minut

Základní info:

Režie: Christina Alexandra Voros
Scénář: Elwood Reid & Morenike Balogun

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser), Kyle Schmid (John Wayne Kleinsasser), Ryan Dorsey (Rand Kleinsasser), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jaycie Dotin (Mary Leyendecker), Michelle Veintimilla (Rosie Amaya), Carlos Gómez (Gil Amaya), Sebastian Roché (Wagy), Rachel Colwell (Angela), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Peter New (Al),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Ronald je fakt psychouš měl prostě zmizet takhle když zabije někoho dalšiho muže to v něm probudit nutkani, jinak Cheyenne je fakt čislo a jsem zvědav kam zajde aby ziskala to co chce ale to jak proměnili sutiny Jennyin pokoj to je fakt teda něco kdo vi co ted udělaji dal.

16.9.2021 | 15:29:37
tominotomino

Bílý lev jde po kořisti.

webmaster
22.8.2021 | 19:35:39

Big Sky
83/100 - 8×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Brooke Smith (Merrilee Legarski), Gage Marsh (Justin Hoyt), Sharon Taylor (Elena Sosa), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell)

Stav titulků

Epizoda S02E03: You Have to Play Along

cz60%

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás