Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

S01E13: White Lion

S01E13: White Lion

Cassie a Jenny se doslýchají, že na pozemku ranče Kleinsasserových bylo nalezeno tělo a obávajíc se nejhoršího se Jenny rozhodne ve vyšetřování přitvrdit. Kleinsasserovi však mají své vlastní plány. Cassie mezitím spojí síly s Lindorem, aby sledovali stopu k Ronaldovi, který má ale podezření, že byla jeho lokace odhalena, a proto se rozhodne zmírnit škody… nebo spíše nějaké napáchat.

sk
27.4.2021
2 687 000
43 minut

Základní info:

Režie: Christina Alexandra Voros
Scénář: Elwood Reid & Morenike Balogun

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser), Kyle Schmid (John Wayne Kleinsasser), Ryan Dorsey (Rand Kleinsasser), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jaycie Dotin (Mary Leyendecker), Michelle Veintimilla (Rosie Amaya), Carlos Gómez (Gil Amaya), Sebastian Roché (Wagy), Rachel Colwell (Angela), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Peter New (Al),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Ronald je fakt psychouš měl prostě zmizet takhle když zabije někoho dalšiho muže to v něm probudit nutkani, jinak Cheyenne je fakt čislo a jsem zvědav kam zajde aby ziskala to co chce ale to jak proměnili sutiny Jennyin pokoj to je fakt teda něco kdo vi co ted udělaji dal.

redaktor
16.9.2021 | 15:29:37
tominotomino

Bílý lev jde po kořisti.

webmaster
22.8.2021 | 19:35:39

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama