Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Ren Bhullar

Ren Bhullar

Dcera drogového barona, která dohlíží nad expanzí kartelu do Montany.

Sezóny 1
2021 - 2022

Ren je dcerou drogového barona Veera Bhullara, který je šéfem Bhullarova kartelu. Kartel ale zažívá potíže a Ren této příležitosti využije, aby přesunula podnikání z Kanady na nové místo a ideální lokaci objeví v Montaně. Jelikož je její otec náročný muž, musí Ren nejdřív všechno pro takový případný přesun připravit a dokázat tak otci, že se v tomto místě nemýlí. Pořádně se do všeho obout musí i z toho důvodu, že je Ren pořád v otcových očích zastiňována svým bratrem Jagem.

Příjezd členů drogového kartelu do Montany však nezůstane bez povšimnutí, jelikož v Heleně došlo na zločiny, které částečně souvisí právě s Bhullarovými a policie se tak začne o tuto rodinu čím dál více zajímat a shánět proti nim důkazy. Ren si ale udržuje krycí podnikatelskou historku, že přijela do Montany, aby zde dohlédla na stavbu nemovitostí a že rozhodně nemá nic společného s nějakými místními zločiny.

Foto: ABC

Působení v epizodách:

  • 2. SÉRIE – hlavní postava (17/18)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Old Feeling

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama