Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Wolfgang Legarski

Wolfgang Legarski

Dvojče Ricka Legarskiho, který vlastní Ranč svatého vlka, kde cvičí psy.

Sezóny 1
2021 - 2022

Wolfgang, zvaný Wolf, je dvojčetem Ricka Legarskiho z Heleny. Wolf žije v Montaně se svou manželkou Agathou na odlehlém Ranči svatého vlka, na němž společně cvičí psy. A právě Wolfovi se podaří dopadnou Ronalda Pergmana, komplice jeho bratra Ricka, který byl na útěku před policií, a společně s ním i jeho drahou polovičku Scarlet. Zavře Ronalda do boudy a má v plánu z něj udělat lepšího člověka, aby napravil bratrovo řádění, a to tím, že s Ronaldem bude zacházet jako se psem. Pokud se Ronald změnit nedokáže, tak jej Wolf utratí.

Po Ronaldovi ale pátrá spoustu lidí a stopy pomalu ukazují na Wolfův ranč. Čas na Ronaldovu nápravu se tudíž Wolfovi krátí. Zároveň jej totiž popohání i syndikát, který s Rickem a Ronaldem spolupracoval, a s nímž Wolf uzavřel dohodu, jelikož pro tyto lidi se Ronald stal nežádoucí osobou a dochází jim s Wolfovým experimentem trpělivost.

Foto: ABC

Působení v epizodách:

  • 2. SÉRIE – hlavní postava (13/18)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Old Feeling

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama