Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Big Sky - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
moudnik

Obrovské zklamání z koncem této série. Je zřejmé, že po úspěchu prvních dílů tvůrci začali vymýšlet a z pěkného Montanského venkovského thrilleru nám nakonec připravili jakýsi souboj maskovaných černých zabijáků s venkovskou aspirantkou na šerifku. Ať si klidně Roland uteče, ale za pomoci mobilů, konspirace a tajných hesel si tenhle úchyl získal nakonec pomoc po zuby ozbrojených maskovaných žoldáků ? No, tak to je hodně přitažené za vlasy. Škoda.

10.9.2021 | 7:41:04
Rik

Po třech epizodách hlásím, že tu máme solidní krimi seriál s šerifem, který je mistr v lukostřelbě. Ale umí to i s pistolí. takže nějaká ta prostřelená hlava tam je. Nicméně to pravé drama a patřičné napětí vyvolává trojice unesených (no, trojice tak úplně ne) dívek. A i když jejich výkony, jsou občas ve stylu křič a třes se, co to dá, tak to dokáže vyvolat tenzi, odpovídající situaci, ve které jsou. Nicméně není kouře bez dýmu a tak se na scéně musí objevit i pořádný záporák. A tady jsou hned dva a jejich výkony jsou pěkně „odporné“ (vlastně velmi dobré). Prozatím 70%

9.12.2020 | 14:12:17

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Shipping News

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama