Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Big Sky - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
moudnik

Obrovské zklamání z koncem této série. Je zřejmé, že po úspěchu prvních dílů tvůrci začali vymýšlet a z pěkného Montanského venkovského thrilleru nám nakonec připravili jakýsi souboj maskovaných černých zabijáků s venkovskou aspirantkou na šerifku. Ať si klidně Roland uteče, ale za pomoci mobilů, konspirace a tajných hesel si tenhle úchyl získal nakonec pomoc po zuby ozbrojených maskovaných žoldáků ? No, tak to je hodně přitažené za vlasy. Škoda.

10.9.2021 | 7:41:04
Rik

Po třech epizodách hlásím, že tu máme solidní krimi seriál s šerifem, který je mistr v lukostřelbě. Ale umí to i s pistolí. takže nějaká ta prostřelená hlava tam je. Nicméně to pravé drama a patřičné napětí vyvolává trojice unesených (no, trojice tak úplně ne) dívek. A i když jejich výkony, jsou občas ve stylu křič a třes se, co to dá, tak to dokáže vyvolat tenzi, odpovídající situaci, ve které jsou. Nicméně není kouře bez dýmu a tak se na scéně musí objevit i pořádný záporák. A tady jsou hned dva a jejich výkony jsou pěkně „odporné“ (vlastně velmi dobré). Prozatím 70%

9.12.2020 | 14:12:17

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama