Big Sky Big Sky - Hodnocení

Big Sky - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
moudnik

Obrovské zklamání z koncem této série. Je zřejmé, že po úspěchu prvních dílů tvůrci začali vymýšlet a z pěkného Montanského venkovského thrilleru nám nakonec připravili jakýsi souboj maskovaných černých zabijáků s venkovskou aspirantkou na šerifku. Ať si klidně Roland uteče, ale za pomoci mobilů, konspirace a tajných hesel si tenhle úchyl získal nakonec pomoc po zuby ozbrojených maskovaných žoldáků ? No, tak to je hodně přitažené za vlasy. Škoda.

10.9.2021 | 7:41:04
Rik

Po třech epizodách hlásím, že tu máme solidní krimi seriál s šerifem, který je mistr v lukostřelbě. Ale umí to i s pistolí. takže nějaká ta prostřelená hlava tam je. Nicméně to pravé drama a patřičné napětí vyvolává trojice unesených (no, trojice tak úplně ne) dívek. A i když jejich výkony, jsou občas ve stylu křič a třes se, co to dá, tak to dokáže vyvolat tenzi, odpovídající situaci, ve které jsou. Nicméně není kouře bez dýmu a tak se na scéně musí objevit i pořádný záporák. A tady jsou hned dva a jejich výkony jsou pěkně „odporné“ (vlastně velmi dobré). Prozatím 70%

9.12.2020 | 14:12:17

Stav titulků

Epizoda S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás