Big Sky S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

Cassie a Jenny ponechávají zbylé Kleinsassery na jejich vlastní cestě a opouštějí jejich rančerské strasti a míří zpátky domů. Společně s Jerrie a Lindorem se jim konečně podaří dostat Ronalda za mříže, nicméně je rychle připraví o to uspokojení tak, že je vede za nos až do náručí syndikátu. Následuje brutální střet, čímž se vytvoří pro Scarlet a Ronalda úniková cesta a zatímco oni míří vstříc západu slunce, Jenny musí riskovat vlastní život, aby zachránila Cassie. Je tohle konec tohoto dynamického dua? To ukáže čas.

cz sk
18.5.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Goi
Scénář: Elwood Reid & Annakate Chappell & Matthew Tinker

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Sebastian Roché (Wagy), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Gage Marsh (Justin Hoyt), Paul Piaskowski (Al Gregor), Sharon Taylor (Elena Sosa), Andreas Apergis (Cormac Dewey), Mike Dopud,…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Cheynne ten pla vyšel dobře jak předvidala že ted jsou jen ona a Margaret a jinak se dalo čekat že Ronald ma něco v zaloze ale je mi lito že Jenny byla postřelena a jsem zvědav jestli je Cassie chytne protože když jede Scarlet pro dceru tak je to riziko.

16.9.2021 | 17:50:32
janeicka

I přes velké množství mrtvol v průběhu celé série konec docela zajímavý, jsem zvědavá, jak budou pokračovat v druhé sérii…

22.8.2021 | 22:04:38

Big Sky
83/100 - 8×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Brooke Smith (Merrilee Legarski), Gage Marsh (Justin Hoyt), Sharon Taylor (Elena Sosa), Jeffrey Joseph (Joseph Dewell)

Stav titulků

Epizoda S02E04: Gettin' Right to It

cz90%

Druhou řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Nové postavy pro druhou sérii

Nové postavy pro druhou sérii

Druhá série s sebou obnáší i představení zcela nových postav, kolem kterých se nový případ vyšetřovatelského dua Dewellová a Hoytová bude točit. Proto se dočkáme dvou nových postav v hlavní kapacitě a sedmi postav ve vedlejší a my si je nyní představíme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás