Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

S01E16: Love is a Strange and Dangerous Thing

Cassie a Jenny ponechávají zbylé Kleinsassery na jejich vlastní cestě a opouštějí jejich rančerské strasti a míří zpátky domů. Společně s Jerrie a Lindorem se jim konečně podaří dostat Ronalda za mříže, nicméně je rychle připraví o to uspokojení tak, že je vede za nos až do náručí syndikátu. Následuje brutální střet, čímž se vytvoří pro Scarlet a Ronalda úniková cesta a zatímco oni míří vstříc západu slunce, Jenny musí riskovat vlastní život, aby zachránila Cassie. Je tohle konec tohoto dynamického dua? To ukáže čas.

cz sk
18.5.2021
2 959 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Goi
Scénář: Elwood Reid & Annakate Chappell & Matthew Tinker

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Omar Metwally (Mark Lindor), Britt Robertson (Cheyenne Kleinsasser), Michelle Forbes (Margaret Kleinsasser), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Sebastian Roché (Wagy), Zoë Noelle Baker (Phoebe Leyendecker), Gage Marsh (Justin Hoyt), Paul Piaskowski (Al Gregor), Sharon Taylor (Elena Sosa), Andreas Apergis (Cormac Dewey), Mike Dopud,…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Cheynne ten pla vyšel dobře jak předvidala že ted jsou jen ona a Margaret a jinak se dalo čekat že Ronald ma něco v zaloze ale je mi lito že Jenny byla postřelena a jsem zvědav jestli je Cassie chytne protože když jede Scarlet pro dceru tak je to riziko.

redaktor
16.9.2021 | 17:50:32
janeicka

I přes velké množství mrtvol v průběhu celé série konec docela zajímavý, jsem zvědavá, jak budou pokračovat v druhé sérii…

22.8.2021 | 22:04:38

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Old Feeling

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama