Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Omar Metwally (Mark Lindor), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Ted Levine (Horst Kleinsasser), Michael Raymond-James (Blake Kleinsasser)

Mark Lindor

Mark Lindor

Americký maršál, který pátrá po Ronaldovi.

Sezóny 2
2021 - 2021

Mark Lindor pracuje u amerických maršálů. Do Montany přijíždí z Kalifornie, aby se připojil k pátrání po Ronaldu Pergmanovi, kterému se podařilo před zákonem uprchnout. Jeho plán je takový, že vyčká, dokud Ronald neudělá chybu a nevrátí se ke svým starým zvykům. S tím ale nesouhlasí soukromé vyšetřovatelky Cassie Dewellová a Jenny Hoytová, jelikož chyba u Ronalda znamená, že někoho zabije a na to ony čekat nehodlají.

Mark se připojuje k soukromým vyšetřovatelkám a pomáhá jim jak s jejich aktuálním případem v okrese Lochsa, tak i nadále s pátráním po Ronaldovi, u čehož mu asistují zaměstnankyně kanceláře vyšetřovatelek Jerrie a Denise.


Mark se k bezpečnostním sborům přidal z toho důvodu, že mu před lety jeden muž unesl jeho sestru Mariu z parkoviště obchoďáku, když tam na ni Mark čekal. Jistý Richard Middleton se k onomu činu přiznal, avšak Mariino tělo se nikdy nenašlo.

Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E14: Dead Man's Float

cz100%
DOKONČENO

Druhou řadu (po 11. díl) pro vás překládali @tominotomino a @ewisek.
Titulky k dalším dílům pocházejí už z Disney+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Big Sky získává třetí řadu, kterou posílí Jensen Ackles

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme dobré zprávy ze stanice ABC, neboť bylo oznámeno, že se seriál vrátí v nové sezóně se třetí sérií. Ta bude dokonce bohatší o dvě hlavní postavy, z nichž jedné se chopí herec Jensen Ackles ze Supernatural.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama