Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Mark Lindor

Mark Lindor

Americký maršál, který pátrá po Ronaldovi.

Sezóny 2
2021 - 2022

Mark Lindor pracuje u amerických maršálů. Do Montany přijíždí z Kalifornie, aby se připojil k pátrání po Ronaldu Pergmanovi, kterému se podařilo před zákonem uprchnout. Jeho plán je takový, že vyčká, dokud Ronald neudělá chybu a nevrátí se ke svým starým zvykům. S tím ale nesouhlasí soukromé vyšetřovatelky Cassie Dewellová a Jenny Hoytová, jelikož chyba u Ronalda znamená, že někoho zabije a na to ony čekat nehodlají.

Mark se připojuje k soukromým vyšetřovatelkám a pomáhá jim jak s jejich aktuálním případem v okrese Lochsa, tak i nadále s pátráním po Ronaldovi, u čehož mu asistují zaměstnankyně kanceláře vyšetřovatelek Jerrie a Denise.

Mark se k bezpečnostním sborům přidal z toho důvodu, že mu před lety jeden muž unesl jeho sestru Mariu z parkoviště obchoďáku, když tam na ni Mark čekal. Jistý Richard Middleton se k onomu činu přiznal, avšak Mariino tělo se nikdy nenašlo.

Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama