Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Big Sky

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
moudnik

Obrovské zklamání z koncem této série. Je zřejmé, že po úspěchu prvních dílů tvůrci začali vymýšlet a z pěkného Montanského venkovského thrilleru nám nakonec připravili jakýsi souboj maskovaných černých zabijáků s venkovskou aspirantkou na šerifku. Ať si klidně Roland uteče, ale za pomoci mobilů, konspirace a tajných hesel si tenhle úchyl získal nakonec pomoc po zuby ozbrojených maskovaných žoldáků ? No, tak to je hodně přitažené za vlasy. Škoda.

10.9.2021 | 7:41:04
Rik

Po třech epizodách hlásím, že tu máme solidní krimi seriál s šerifem, který je mistr v lukostřelbě. Ale umí to i s pistolí. takže nějaká ta prostřelená hlava tam je. Nicméně to pravé drama a patřičné napětí vyvolává trojice unesených (no, trojice tak úplně ne) dívek. A i když jejich výkony, jsou občas ve stylu křič a třes se, co to dá, tak to dokáže vyvolat tenzi, odpovídající situaci, ve které jsou. Nicméně není kouře bez dýmu a tak se na scéně musí objevit i pořádný záporák. A tady jsou hned dva a jejich výkony jsou pěkně „odporné“ (vlastně velmi dobré). Prozatím 70%

9.12.2020 | 14:12:17

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama