Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Tonya Wallis

Tonya Wallis

Servírka, jejíž přítel se pohřešuje a následně je i ona sama unesena kartelem Bhullarových.

Sezóny 2
2021 - 2023

Tonya Wallisová pracuje jako servírka v jednom bistru v Heleně. Jednoho dne se však začne pohřešovat její přítel Sam Teske a ona proto vyhledá služby soukromé detektivky Cassie Dewellové. Nakonec se ukáže, že se Sam zapletl s drogovými gangy a samotná Tonya posléze skončí ve spárech Bhullarových. Tonya v tom však spatří příležitost. Šéfka drogového kartelu Ren Bhullarová totiž spatří v Tonye potenciál a nabídne jí, aby pro ni pracovala. Tonya přijme a stane se Reninou asistentkou a začne pro ni skupovat pozemky pro rozšíření působnosti kartelu v Montaně. Tonya si postupně získává Reninu čím dál větší přízeň, dostává na starost i logistiku dopravy drogových zásilek a stává se plnohodnotnou posilou jejich kartelu.

Po odchodu Bhullarových z Heleny Tonya zakládá svou vlastní realitní kancelář a svými prodeji pozemků si získává po celém městě věhlas.

Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: That Old Feeling

cz100%
DOKONČENO

Třetí řadu pro vás překládají @tominotomino a @ewisek.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Aktualizace: Třetí řada se už začala vysílat na zahraničním Disney+, kde jsou k dostání i české titulky. Proto jsme se rozhodli ukončit náš překlad a musíte si tak počkat, až na Plusku vyjdou titulky k nepřeloženým dí­lům.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama