Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Beau Arlen

Beau Arlen

Prozatímní šerif okresu Lewis and Clark, který pochází z Texasu.

Sezóny 2
2022 - 2023

Beau Arlen pochází z Texasu, ale když jej šerif Tubb z Montany požádá, aby jej dočasně ve funkci nahradil, než se zotaví ze svých zranění, Beau neváhá a vezme místo dočasného šerifa okresu Lewis and Clark v Montaně. Zde se seznamuje se svým novým oddělením, v němž zastává funkci jeho zástupce Jenny Hoytová. Rychle tak navážou pracovní partnerství, které se rozšíří ještě o Jennyinu detektivní parťačku Cassie Dewellovou, a společně se vydávají po stopách zločinu.

Beaua zároveň táhla do Montany ještě jedna věc. Žije tam totiž jeho bývalá manželka Carla, kterou Beau stále miluje, i s jejich dcerou Emily. Ony však nejsou samy, jelikož Carla se znovu provdala za technologického magnáta Averyho a společně žijí na jeho ranči kousek za Helenou.Foto: ABC

Působení v epizodách:

  • 2. SÉRIE – hostující postava (1/18) – Catch a Few Fish
  • 3. SÉRIE – hlavní postava (X/X)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tigy

Kradne si každú scénu pre seba, ale vôbec ma to neudivuje :)

23.10.2022 | 20:52:34

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama