Billions Ve druhé sérii se představí tři noví herci

Ve druhé sérii se představí tři noví herci

Ve druhé sérii se představí tři noví herci

Hned na tři nové herecké tváře se můžeme těšit ve druhé sérii Billions. Příchod hlásí Danny Strong, Eric Bogosian a Mary-Louise Parker, která se poprvé od konce seriálu Weeds vrací na stanici Showtime.


6 0
27.11.2016

Danny Strong si zahraje Todda Krakowa, stylového muže pohybujícího se v oblasti hedge fondů, který se dostane do sporu s Bobbym Axelrodem. Danny Strong je na televizním poli známou tváří, pamatovat si ho můžete například ze seriálů Gilmore Girls, Mad Men, Buffy the Vampire Slayer či Justified. O něco větší úspěch však slaví jako scenárista. Je držitelem dvou Emmy za televizní film Game Change, jako tvůrce stojí za úspěšným seriálem Empire a je i spoluscenáristou obou dílů The Hunger Games: Mockingjay.

Foto: ABC


Dalším nově příchozím hercem je Eric Bogosian, který ztvární Lawrence Boyda, ředitele investiční banky Spartan-Ives. Ve světě financí patří tento muž mezi jednu z nejváženějších osobností. Erica Bogosiana jsme mohli naposledy vidět v seriálu The Get Down, znát ho ale můžete také ze seriálů Law & Order: Criminal Intent nebo The Good Wife, kde se objevil v několika epizodách.

Foto: CBS

Třetí ohlášenou posilou je Mary-Louise Parker, která se objeví jako hostující herečka v roli odbornice na strategie George Minchak. Hvězda seriálového hitu Weeds, který stanice Showtime vysílala v letech 2005–2012, získala za ztvárnění Nancy Botwin Zlatý glóbus. Ten obdržela i za svůj výkon v minisérii Angels in America, za který má navíc i cenu Emmy. Z jejích dalších seriálů zmiňme alespoň The West Wing nebo naposledy The Blacklist.

Foto: Showtime

Diskuze /1

Lucifrid

Ha, Travis Dane! Kurňa to si zas budu muset někdy pustit :D A je to super, co se Dannymu povedlo. Já si ho pamatuju právě jako Jonathana z Buffy a je úžasný vidět, kam až to dotáhnul.

webmaster
27.11.2016 | 15:48:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás