Charmed (Čarodějky)
90/100 - 166×

Charmed(Čarodějky)

Tři spolubydlící sestry zavede spiritistická tabulka do podkroví, kde objeví starou rodinnou knihu kouzel. Když ji jednou přečtou, probudí tím dosud uspané čarodějnické schopnosti každé z nich: Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá jasnovidecké předtuchy. Díky nim mohou naplňovat svůj osud a chránit nevinné před sílami zla.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | The WB | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Holly Marie Combs (Piper Halliwell), Alyssa Milano (Phoebe Halliwell), Brian Krause (Leo Wyatt), Rose McGowan (Paige Matthews), Dorian Gregory (Darryl Morris), Shannen Doherty (Prue Halliwell), Julian McMahon (Cole Turner), Drew Fuller (Chris Halliwell), Ted King (Andy Trudeau), Kaley Cuoco (Billie Jenkins), Greg Vaughan (Dan Gordon), Karis Paige Bryant (Jenny Gordon), Rebecca Balding (Elise Rothman), Jennifer Rhodes (Penny Halliwell), James Read (Victor Bennett)


Andy Trudeau

Andy Trudeau

Poctivý policista a přítel Prue.

Sezóny 1
1998 - 1999

Andy Trudeau je parťákem Darryla Morrise, se kterým jednu dobu řešil podivné případy. Jeho blízkou přítelkyní je Prue Halliwell, nicméně když mu Prue řekla, že je čarodějka, tak s ní Andy nechtěl mít nic společného.

(Andy byl hodně podezíravý. Foto: The WB)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gabriel22

Ten popisek je trichu špatně… ono to právě vypadalo, že mu ten čarodějný svět nakonec vůbec nevadil a sPrue začal zase spolupracovat, jenže hned na to ho zabili…

5.2.2020 | 17:11:42
piperw

Andyho mi bylo opravdu moc líto a to víc než Prue. Takovou smrt a tak brzo si nezasloužil :(

16.3.2019 | 18:28:45

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama