Dark Podle Olivera Masucciho bychom se druhé série mohli dočkat v červnu

Podle Olivera Masucciho bychom se druhé série mohli dočkat v červnu

Podle Olivera Masucciho bychom se druhé série mohli dočkat v červnu

Po druhé sezóně seriálu Dark zatím není vidu ani slechu. Kralující ticho pravidelně prokládal tvůrce Baran bo Odar aktuálními fotografiemi z natáčení. Potřebný materiál je sice natočený, ale zatím nebyl zpracován. Kdy bychom se tedy mohli dočkat pokračování?

21 0
29.12.2018

Od padnutí poslední klapky uběhl necelý měsíc a zdá se, že zprávy o druhé řadě seriálu Dark uvízly na neznámém temném místě. Natočený materiál zatím neustále koluje ve střižně, kde se dějí hlavní kouzla vzhledem k tomu, že letos zavítáme do pochmurné budoucnosti, přesněji do roku 2052, do kterého odcestoval Jonas v závěrečném díle první série.

Podle uvolněných fotografií tvůrce Barana bo Odara se můžeme těšit na velkolepou podívanou. Zavítáme na nová místa a seznámíme se s několika nováčky. Scenáristé si tentokrát připravili propracovaný příběh pro každou ze 76 postav a podle nedávných slov představitele Ulricha Nielsena, Olivera Masucciho, někdo bude muset z kola ven.


(Druhá série pomalu, ale jistě klepe na dveře. Foto: Netflix)

Postprodukce se pravděpodobně protáhne. Je totiž možné, že někteří herci budou znovu svoláni kvůli přetáčkám, a také výroba speciálních efektů nějaký ten čas zabere, poněvadž Baran bo Odar s Jantje Friese v loňském roce nastavili poměrně vysokou laťku, kterou plánují překonat, a představit tak další ohromující řadu, která divákům pořádně zamotá hlavu.

Dlouho vyhlížené datum lehce upřesnil Oliver Masucci, který se na sociálních sítích omylem prořekl a nechtěně vyzradil, že se pokračování dočkáme někdy v červnu příštího roku. Tato informace byla po chvíli smazána, tudíž nyní není dohledatelná. Datum premiéry může být samozřejmě posunut na dřívější či pozdější termín. Bylo by poměrně podivné, aby protagonisté byli takto informováni, když častokrát netuší, jestli jejich seriál bude prodloužen. Červnovou premiéru můžeme alespoň považovat za orientační datum.

Diskuze /2

Elatra

V červnu? Hmm to si užívám sluníčka a nekoukám na seriály

17.1.2019 | 13:14:40
SaDiablo

jáj, „někdo bude muset z kola ven“? to se bojím, jestli to nebude ulrich, když masucci na natáčení tolik nebyl (nebo v porovnání s ostatními, i když fotky nejsou všechno, tak se tam moc neobjevoval, vlastně jen na začátku a na konci, pokud si dobře pamatuju).

20.1.2019 | 0:59:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Překlad druhé série

Epizoda S02E08: Endings and Beginnings

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Annie2809, @Parzival a @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O druhé řadě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál Dark

Trailer k druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky z Windenu

Cestujte časem v berlínském metru s 33letou jízdenkou

Cestujte časem v berlínském metru s 33letou jízdenkou

V rámci světové premiéry druhé série seriálu Dark si německá dopravní společnost BVG připravila pro všechny cestující využívající berlínské metro speciální jízdenku, pomocí které mohou cestovat časem. Kde si můžete jízdenku zakoupit a jak ji využívat, vám shrneme v našem článku.

Reklama

Recenze první série

Jak se Edňákům líbilo temno v seriálu Dark?

Jak se Edňákům líbilo temno v seriálu Dark?

Německá novinka nám dokázala, že i v evropských poměrech mohou vznikat kvalitní díla. Jak seriál zapůsobil na naši redakci, se dočtete v naší recenzi.

Narozeniny