Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 94×

Sledovat

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Stanice NBC odvysílá hodinový speciál

Stanice NBC odvysílá hodinový speciál

U nás, v Anglii a i dalších zemích si už film Panství Downton odbyl svou premiéru, avšak v USA si na něj musejí počkat až do 20. září. Avšak o den dříve odvysílá stanice NBC speciální díl z natáčení filmu.

4 0
14.9.2019

Stanice NBC odvysílá ve čtvrtek 19. září hodinový speciál nazvaný Return to Downton Abbey: A Grand Event. Následující den budou moct jít američtí diváci na film Downton Abbey do kina.

Tento speciální díl nás zavede na natáčení filmu a bude ho uvádět bývalá hvězda Dancing with the Stars Derek Hough. Ten bude provádět rozhovory s herci o tom, proč si myslí, že byl seriál tak jedinečný a oblíbený u mnoha fanoušků a také o tom, jak se přešlo ze seriálu k filmu.

Speciál si tak rozhodně nenechejte ujít, abyste mohli na Downtonu (aneb na reálném Highclere Castle) strávit ještě další chvíli.

(Plakát ke speciálu. Foto: NBC)

Zdroj: Deadline

Už jste byli na film v kině? Líbil se vám?

Diskuze /3

toayen

Bude někdo ten speciál překládat, prosím?

#2 tominotomino
2.10.2019 | 16:54:46
tominotomino

#1 toayen: Už jsem zjišťovat u překladatele, co dělá překlad pro titulky.com a dá mi vědět. Nejspíš ale první bude dělat na filmu a asi až pak na tomto speciálu.

webmaster
5.10.2019 | 19:06:33
toayen

Díky za informaci

16.10.2019 | 0:55:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama