ABC bude na podzim lákat rapujícím starostou a šíleně nadaným doktorem

ABC bude na podzim lákat rapujícím starostou a šíleně nadaným doktorem

I stanice ABC představila své novinky pro letošní podzim. Celkově jich stanice objednala deset, z toho pět uvede letos a na dalších pět si budeme muset počet do roku 2018.


14 0
5.6.2017

Stanice ABC své objednávky pro sezónu 2017 / 2018 rozložila hezky rovnoměrně. Pět novinek uvede letos a dalších pět až v midseason. Pro letošní podzim má stanice přichystané dvě komedie a tři dramata.

The Good Doctor

Tvůrci oblíbeného doktora House přivádí do San Jose jednoho z nejlepších chirurgů všech dob. Má to ale malý háček. Je to autista se syndromem savanta. Génius, který si bude velmi těžko získávat důvěru všech kolem sebe. Doktora Shauna Murphyho nečekají lehké chvíle.


Žánr: lékařské drama
Kdo v tom hraje? Freddie Highmore (Bates Motel), Irene Keng (Harry's Law), Nicholas Gonzalez (Pretty Little Liars)
Trailer:
Thumbnail Play icon

The Mayor

Po posledních amerických volbách plno umělců oznámilo, že příště budou kandidovat na prezidenta. Takže proč se toho nechytnout? The Mayor si klade menší cíle. Rapující černoch se skrze kampaň na starostu chce proslavit. Ani chvilku nepřemýšlí o tom, že by mohl vyhrát, ale co když se to stane?

Žánr: komedie
Kdo v tom hraje? Brandon Micheal Hall (Search Party), Lea Michele (Scream Queens)
Trailer:
Thumbnail Play icon

The Gospel of Kevin

Kevin je materialista. Má rád drahé věci a za nic na světě by se ničeho nevzdal. Správně, za nic na světě. Nejspíš proto do jeho života vstoupí Yvette, která není z našeho světa. Teprve ta Kevinovi ukáže, co je v životě skutečně důležité.

Žánr: komedie
Kdo v tom hraje? Jason Ritter (Drunk History), Cristela Alonzo (Cristela)
Trailer:
Thumbnail Play icon

Inhumans

Svět Marvelu se opět rozrůstá o další seriálový kousek. Agenti si vysloužili další spin-off. Po neúspěšné agentce Carterové tu máme Inhumans. I když jde o podzimní novinku, stanice ABC si zatím šetří trailery na později a láká nás k seriálu jen stručným popisem. Inhumans, tedy kříženci lidí a Kree, žili dlouhou dobu odloučení od okolního světa, teď se ale vše mění a celá rasa se musí být ostražitá. Otázkou je, jak si seriál povede v pátek večer?

Žánr: akční fantasy
Kdo v tom hraje? Sonya Balmores (Beyond the Break), Isabelle Cornish (Puberty Blues), Eme Ikwuakor (Extant)
Teaser:
Thumbnail Play icon

Ten Days In The Valley

Máte rádi dlouhé kriminálky, kde se jeden případ vyšetřuje delší dobu a vy si po každé epizodě myslíte, že to udělal někdo jiný? Připravte se Ten Days In the Valley. Jane je producentka a když jednoho večera pracuje dlouho do noci, někdo jí unese dceru přímo z jejího domu. Jane začne zjišťovat, že všichni kolem ní mají nějaké tajemství, a tak neví, komu může věřit.

Žánr: krimi thriller
Kdo v tom hraje? Kyra Sedgwick (Brooklyn Nine-Nine), Erika Christensen (Parenthood), Malcolm-Jamal Warner (Major Crimes).
Trailer:
Thumbnail Play icon

Na co se těšit v roce 2018?

For the People

Co by to bylo za seriálovou sezónu, kdybychom se nedočkali nového právnického seriálu? Každý touží po tom přivést na obrazovky další Suits. Tentokrát to ve své novince vyzkouší stanice ABC, která nám naservíruje ty nejtěžší případy, které budou řešit ti nejlepší právníci.

Žánr: právnické drama
Kdo v tom hraje? Britne Oldford (The Path), Ben Rappaport (Mr. Robot), Lyndon Smith (Public Morals),
Trailer:
Thumbnail Play icon

The Crossing

Stanice ABC stále neláme hůl nad žánrem mysteriózních seriálů, i když se v tomhle žánru Velké pětce již dlouhou dobu nedaří. Matka seriálu Ztraceni přichází s novým seriálem, který ve vás vyvolá řadu otázek. V The Crossing se lidé z budoucnosti vrací do naší současnosti, aby utekli před válkou, která v jejich době panuje. Vědí, co může přijít a určitě se tomu pokusí zamezit.

Žánr: mysteriózní
Kdo v tom hraje? Steve Zahn (Mad Dogs), Natalie Martinez (Kingdom), Sandrine Holt (MacGyver)
Trailer:
Thumbnail Play icon

Deception

Nejlepší iluzionista současnosti pomáhá FBI s vyšetřováním případů? Netradiční kriminálky neznají hranic, ale pořád dokáží přilákat velké množství diváků. ABC se snaží seriál ladit spíše jako vtipnou kriminálku, což by možná mohlo i fungovat.

Žánr: krimi
Kdo v tom hraje? Jack Cutmore-Scott (Kingsman: The Secret Service), Ilfenesh Hadera (Billions)
Trailer:
Thumbnail Play icon

Alex, Inc.

Třicetiletý Alex se rozhodne změnit svůj život, vzdá se práce a pokusí rozjet svou vlastní podcastovou společnost. Zní to jako šílený nápad, ale s trochou podpory od celé rodiny by mu to mohlo vyjít. Minimálně trailer se tváří vtipně, milovníci komedií by si tohle rozhodně měli přidat do své Bedny.

Žánr: komedie
Kdo v tom hraje? Zach Braff (Scrubs), Andre Da Silva (Bullrun), Michael Imperioli (Mad Dogs)
Trailer:
Thumbnail Play icon

Splitting Up Together

Každý pár si prochází krizí. V tomhle případě se ji Lena a Martin rozhodnou vyřešit trochu šalamounsky. Jelikož nechtějí ohrozit své děti, rozhodnou se sice rozvést, ale pořád budou bydlet spolu. Respektive otec se přestěhuje do kůlny na zahradě. Žijí tedy zároveň odděleně, ale i spolu. Může tohle fungovat?

Žánr: rodinná komedie
Kdo v tom hraje? Jenna Fischer (The Office), Oliver Hudson (Rules of Engagement)
Trailer
Thumbnail Play icon

Podzimní vysílací schéma ABC

Den 20:00 21:00 22:00
Pondělí Dancing with the Stars The Good Doctor  
Úterý The Middle / Fresh Off the Boat Black-ish / The Mayor The Gospel of Kevin
Středa The Goldbergs / Speechless Modern Family / American Housewife Designated Survivor
Čtvrtek Grey's Anatomy Scandal How To Get Away With Murde:
Pátek Once Upon a Time Inhumans  
Neděle To Tell the Truth Shark Tank Ten Days In The Valley

Jaké novince od ABC dáváte největší naděje?

Diskuze /12

PecaCZE

Doufám, že Alex, Inc. se mu povede. Zach zestárnul, proč ?! :(

5.6.2017 | 19:46:34
azoxid

Jenom drobné typo u The Good Doctor: syndrom sAvanta. Autista v hlavní roli zní docela zajímavě, ikdyž jinak lékařské seroše nesleduji. Jinak samozřejmě čekám na Inhumans.

#4 Lucifrid
5.6.2017 | 19:50:44
ScaryX

The Good Doctor a The Mayor vypadá dobře. The Crossing bude zjevně nové The 4400, takže se taky těším :-) Zach Braff je super, ale ten námět zní bohužel strašně nezajímavě :-/

webmaster
5.6.2017 | 19:51:17
Lucifrid

#2 azoxid: Dík.

Mně to teda přijde oproti jiným stanicím jako děsná slabota, ale prostě se mi jen nestrefili do vkusu. Možná zkusím The Good Doctora, ale jinak nevim. The Mayor je v podstatě zeserializovaný Head of State, což byla průměrná komedie, ale své publikum si našla. Možná Crossing, ale jak píše ScaryX, vypadá to jak 4400, a to sekli, což mě dodnes štve, tak si spíš počkám, až podle prodloužení :D Co mi přijde absolutně mimo, je Alex a i když miluju Shondiny seriály, tak For the People mě odpuzuje už od začátku.

webmaster
5.6.2017 | 21:06:32
Kubc6a

Freddie bude vždycky Norman! :D

webmaster
5.6.2017 | 22:23:38
Kafka Tamura

Nuda nuda nuda

5.6.2017 | 23:08:25
KlárkaP

The Good Doctor by mohl být zajímavý, na to určitě kouknu. Inhumans jsou pro mě jasná volba, ale jak píše Lucifrid, nic moc teda.

redaktor
6.6.2017 | 11:56:02
Sayuri-chan

Dám šancu The crossing a Deception :D

6.6.2017 | 12:13:03
TOMASH

Bude Ten Days In The Valley krimi ~ ako Happy Valley alebo zufala C-kovina ako Secrets and Lies? Dufam ze to prve.

6.6.2017 | 16:31:53
nikolaj999

The Crossing snaha o záchranu lidstva před strašlivou budoucností, se bude odehrávat na 5 kilometrech čtverečních, ohraný nápad nepřicházející s ničím novým (možná tak s minimálním rozpočtem).

6.6.2017 | 20:38:06
TheMitchMood

každý seriál/film označen jako ,,komedie'' mi přijde spíš jako ,,trapárna'' Ale velmi mě oslovilo: The Good Doctor, For The People

8.6.2017 | 17:42:37
kuwu

The Good Doctor, Deception a Splitting Up Together dám určitě šanci, vypadají celkem dobře.

The Crossing mi popiskem připomíná Star-Crossed. Možná tomu společně s The Gospel of Kevin šanci dám podle pilotu, ale nevim nevim..

14.6.2017 | 0:03:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!