Elementary (Jak prosté) S04E24: A Difference in Kind

S04E24: A Difference in Kind

S04E24: A Difference in Kind

Životy Holmese a Watsonové jsou ohroženy vlivnou, světově rozšířenou kriminální sítí napojenou na pokus o vraždu Morlanda Holmese. Sherlockovovy stížnosti na otce ohrožuje jejich spojenectví ve snaze dostat společného protivníka ke spravedlnosti.

cz sk
8.5.2016
5 460 000
43 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Liss93

Zklamání… Doufala jsem ve větší cliffhanger. A k tomu, že Sherlock miluje Joan. Jen jednou tam takový náznak byl (když ji unesli kvůli Mycroftovi). Ale jinak se tak vůbec nechová. Proč by si například začínal s Fionou a chtěl s ní mít fungující vztah, když podle všeho miluje Joan. Nevím, prostě mi to přijde na hlavu. Chtěla jsem, aby se jejich vztah posunul, aby se sblížili, Sherlock fingoval smrt (návrat Moriartyho organizace tomu dal slušnou šanci) a po nějaké době se vrátil a s Joan znova budoval jejich vztah. Snad se to stane v 5.sérii.

15.5.2016 | 2:37:59

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S07E13: Their Last Bow

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje tým ve složení @LadyAlex, @matrix17 a @Annie2809.

Titulky vždy sedí na verzi HDTV.x264-FLEET a HDTV.x264-KILLERS.

JAK VLOŽIT TITULKY DO VIDEA?

Reklama

Nepřehlédněte

Sherlockovo bádání pokračuje

Sherlockovo bádání pokračuje

V předchozích letech nás stanice CBS dlouho napínala, než nám prozradila osud seriálu. Letos se ale rozhodla velmi brzy po premiéře nové série. Sherlock bude mít práci i příští rok.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás