Elementary (Jak prosté) Lucy Liu má syna!

Lucy Liu má syna!

Lucy Liu má syna!

Seriálová Joan Watsonová světu oznámila narození svého prvního potomka. Lucy je známá tím, že si své soukromí velmi chrání, takže toho o synovi moc neprozradila.


14 1
28.9.2015

Ve čtvrtek 27. srpna se na twitteru pochlubila fotkou novorozeného chlapečka, kterého pojmenovala Rockwell Lloyd Liu. Jak to novopečené mamince se synem sluší, se můžete podívat na následující fotce.

Za redakční tým Elementary oběma gratulujeme a přejeme všechno nejlepší!

Diskuze /10

xlostangelx

Ehm…já si jen maličko rýpnu…ve čtvrtek? :D Měsíc zpátky ale to je :D :) 27. sprna :)

#2 LadyAlex
28.9.2015 | 20:37:50
LadyAlex

#1 xlostangelx: Vim, omlouvam se, byl trochu problem s datem zverejneni.

#5 xlostangelx
webmaster
28.9.2015 | 20:42:37
Kafka Tamura

To je v prdeli. Já že ho bude mít jednou se mnou.

28.9.2015 | 22:01:27
Yanek

Když kdysi rodila v osmadvaceti letech moje nyní padesátiletá kamarádka, měla v chorobopisu napsáno Primavera alta. Počítám, že ten doktor by dneska zešílel. Děvčata honěj kariéru, fotbalisty, hokejisty a jiný milionáře a ve čtyryceti jim najednou dojde, že z toho vlaku už viděj jen lucerny, takže, za asistence několika předraženejch kapacit v oboru rizikového těhotenství, v pětačtyryceti poroděj – se štěstim nepostižený dítě – a když je ratolesti 20, je šťastné mamince pětašedesát a počet jejich plastických operací se limitně blíží povrchu těla vyjádřenému v decimetrech čtverečních.

#7 Elizabeth1
28.9.2015 | 22:16:27
xlostangelx

#2 LadyAlex: Nic se neděje, kdybych to ten měsíc zpátky neviděla na seznamu v bulváru, tak to taky nevím :)

29.9.2015 | 10:10:22
Elizabeth1

Natáčela tedy už těhotná? Ona je pořád tak štíhlounká, že to na ní nebylo ani vidět.

30.9.2015 | 9:29:39
Elizabeth1

#4 Yanek: Něco bych ti na to řekla, třeba o tom, že ženy děti mít nemohou a jsou rády, když se to povede, třeba ve „čtyryceti“. Ale vzhledem k tvé gramatice a projevu, asi nemá cenu ti něco rozumně vysvětlovat.

#8 Yanek
30.9.2015 | 9:30:51
Yanek

#7 Elizabeth1: Elis, samozřejmě, že bych se dovedl zde vyjadřovat vybroušeným stylem jazyka vyšší střední třídy a z mého plusquamperfecta by se radostí okotil i profesor z ústavu pro jazyk český, žel obsah sdělení by to nijak nezměnila (a nezmírnilo). To, co tedy čtete výše, je stylizace určená právě pro takové jedince se zjednodušeným vnímáním okolí, kteří se přes formu neumějí dobrat obsahu. Tím bych zároveň rád poděkoval za demonstraci funkčnosti zmíněného stylu. Pobavila jste. Takové jako Vy to vždy neomylně stáhne k výpadu ad hominem. Ale k meritu věci: Za pětapadesát let, co jsem sjezdil půl světa, jsem narazil na jednu jedinou ženu, která byla nucena využít služeb kliniky asistované reprodukce (její druhý manžel měl problém a dítě chtěli), zato však na velké množství jiných, které početí odkládaly „až na potom“. Přitom se jim v moudré lbi bohužel neuchytí informace o kvadraticky vzrůstající pravděpodobnosti vrozeného poškození plodu při pozdním prvním těhotenství. Krom toho je právě tento model chování zodpovědný za probíhající demografickou krizi – pro Vás: stárnutí populace, kdy se kompetice ke zdrojům přesouvá na jiná etnika.

30.9.2015 | 12:24:05
Kafka Tamura

Chce se mi blejt. Díky Yanek.

1.10.2015 | 1:12:21
LadyAlex

Nechtela jsem to do clanku psat, kazdopadne se nic nevi o otci a tak, takze se skepuluje, ze dite odrodila nahradni matka.

webmaster
1.10.2015 | 15:55:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

O osudu Elementary je letos rozhodnuto

Rozhodnutí o osudu Elementary konečně padlo. Stanice CBS se rozhodla seriál prodloužit pro další řadu. Můžete se tedy těšit, že se s tímto seriálem sejdete i příští rok. Na oznámení z twitteru se můžete podívat uvnitř článku.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás