Emergence
88/100 - 8×

Emergence

Policejní velitelka v Southoldu na Long Islandu se ujme mladé dívky, kterou nalezla na místě záhadné nehody. Záhy však zjistí, že dívka nemá ponětí, co se stalo a kdo sama je. Během vyšetřování záhady ohledně dítěte a nehody narazí na podivné výpadky elektřiny, nevysvětlitelné síly a tajemné symboly, které mají všechny spojitost s onou dívkou.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Clancy Brown (Ed Sawyer), Zabryna Guevara (Abby Frasier)

S01E03: 2 MG CU BID

S01E03: 2 MG CU BID

Záhadná nemoc skolí Piper, zatímco Jo a Benny prošetřují mocného technického magnáta Richarda Kindreda. Když se Pipeřin stav zhorší, Jo zvažuje přijetí pomoci od neznámého zdroje. Alex mezitím pracuje na rozluštění radiofrekvenčního kódu z pádu Pipeřina letadla a Ed má další schůzku na onkologii.

8.10.2019
3 102 000
43 minut

Základní info:

Režie: Peter Leto
Scénář: David H. Goodman

Hrají: Allison Tolman (Jo Evans), Alexa Swinton (Piper), Owain Yeoman (Benny Gallagher), Ashley Aufderheide (Mia Evans), Donald Faison (Alex Evans), Clancy Brown (Ed Sawyer), Robert Bailey Jr. (Chris Minetto), Zabryna Guevara (Abby Frasier), Terry O'Quinn (Richard Kindred), Maria Dizzia (Emily Cox), Ptolemy Slocum (Ken Lerner), Sean Ringgold (Walter),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Pátrání co je vlastně s Piper, dostává Jo a novináře Gallaghera do situace, kterou jim pomůže rozlousknout zaměstnankyně magnáta Kindreda. Předtím Piper rozlouskne vysílaný signál z subfrekvence. Joina kamarádka v nemocnici nevěří, že by jí ty informace měli pomoci. Jedná se o dávkování medikamentů. Jo, která se navrátí z přísně chráněné budovy se zvláštním úložištěm, stále něvěří, že jí po tom co selhaly medikanenty, mělo toto pomoci. Piper se z toho díky úložišti dostane, Jo na ní nevěřícně hledí. Co je vlastně zač, ta dívenka.
Hezky natočené, líbí :).

9.4.2020 | 21:54:46
Magdalena888

jo, fajnové

12.2.2020 | 18:56:51
captain

Sakra, fakt dost dobrý, Piper je boží, a celé to připomíná stará dobrá Akta-X. Akorát nejde o tajnou vládní nebo mezivládní konspiraci, ale o korporátní, což s ohledem na současnost dává tak nějak dost smysl! Robotičtí psi hlídající tajnou laboratoř?! Mazec.

12.10.2019 | 11:04:32

Stav titulků

Epizoda S01E13: Killshot Pt. 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

České titulky: @titmanos, @tominotomino
Slovenské titulky: @dusanho

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama