FBI: Most Wanted
84/100 - 11×

FBI: Most Wanted

Zvláštní jednotka FBI, která se zaměřuje na vyhledávání těch nejhledanějších zločinců. Celý tým, který funguje jako tajná vládní jednotka, vede agent Jess LaCroix.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Julian McMahon (Jess LaCroix), Dylan McDermott (Remy Scott), Kellan Lutz (Ken Crosby), Roxy Sternberg (Sheryll Barnesová), Keisha Castle-Hughes (Hana Gibsonová), Nathaniel Arcand (Clinton Skye), YaYa Gosselin (Tali LaCroixová), Miguel Gomez (Ivan Ortiz), Alexa Davalos (Kristin Gainesová), Edwin Hodge (Ray Cannon), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), Lorne Cardinal (Nelson Skye), Irene Bedard (Marilou Skyeová), Fedna Jacquet (Charlotte Gainesová), Terry O'Quinn (Byron LaCroix)

Další změna ve složení týmu

Další změna ve složení týmu

Zločinecké komando FBI neustále mění své složení. Z původních členů zůstala už jen Hana. A Sheryll, pokud se vrátí z mateřské. A ve čtvrté řadě se seznámíme s dalším novým agentem.

1 0
21.7.2022

Seriál FBI: Most Wanted musí od začátku hodně spoléhat na silné příběhy, protože tahounem seriálu nemohou být jeho hlavní herci, kteří tu s námi nikdy moc dlouho nepobydou. Od začátku vysílání jsme se museli rozloučit s agenty Clintonem Skyem a Kenny Crosbym. A nejhorší ztrátou pro nás bylo úmrtí velitele Jessa LaCroixe.

Místo nich jsme přivítali jejich náhrady, kteří do týmu dobře zapadli. A na konci minulé, třetí řady jsme mohli naposledy vidět dalšího z agentů, agenta Ivana Ortize. Ten v předposledním díle odjel do Kalifornie, aby se staral o svého nemocného otce. Připadalo nám, že se jedná pouze o dočasnou absenci Ortizova představitele, herce Miguela Gomeze, na pár dílů, ale bylo oznámeno, že se jedná o definitivní odchod. Co za jeho odchodem stálo nevíme. Bylo řečeno, že byl vyškrtnut/sám odešel z „kreativních důvodů“.

(Ztráta Ortize bude znatelná, Foto: CBS)

Bylo nuceno tedy vytvořit novou postavu a člena týmu. Novým přírůstkem seriálu se stal herec Edwin Hodge. Ten po zrušení letošní jarní novinky, lékařského seriálu Good Sam, kde měl hlavní roli, tak okamžitě našel náhradu. V našem seriálu bude hrát agenta Raye Cannona a měl by se objevit hned v premiérovém díle čtvrté řady.

Kromě Good Sama si Hodge zahrál hlavní role v seriálech Jack & Bobby a Six. Důležité opakující role měl také v seriálech Boston Public, Mental, Cougar Town, Chicago Fire a Secrets & Lies. Objevil se ale i v mnoha filmech. Jako jediný herec se objevil ve všech třech dílech Purge – Očista jako Dante Bishop. Kromě toho jste ho mohli zaregistrovat v Hra na vraha, Noc je ještě mladá, Rudý úsvit: Nová krev, Bumblebee či The Good Neighbor.

(Nahradí ho Edwin Hodge, Foto: CBS)

Diskuze /1

Lex Luthor

Tak opravdu pište velmi silné příběhy v týmu se mi teď překvapivě líbí jeho nový velitel Remmy Scot zbytek takoví fádní a nezáživné postavy

21.7.2022 | 20:37:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E07: Gladiator

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do druhé série pro web Titulky bounas. Od třetí řady převzal překlad slovenský překladatel @Ikso. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama