Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

S02E08: Do The D'dew

S02E08: Do The D'dew

Bitva mezi Hortensií a Valencií začíná; Isabella a šašek jsou připraveni se vzdát, ale když Isabella vyslechne Madaleniny požadavky, odmítá je přijmout. Vrací se do tábora Hortensie, aby shromáždila vojáky k boji. Madalena se, proti Garethově přání, obrací na Wormwooda, který ji učí té nejtemnější magii. Mezitím, Richard a Roberta jsou připraveni posunout svůj vztah na vyšší úroveň; Roberta udělá důležité rozhodnutí. Galavant konečně zjišťuje, jak motivovat svou zombie armádu, a Sid uteče.

sk
24.1.2016
2 100 000
22 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lili Mckeen

Pro mě o malilinko slabší než předchozí díl, ale pořád geniální =)

1.2.2016 | 21:05:39
Packa

Madalena/Isabella – naprosto super! :D

27.1.2016 | 14:25:41
26.1.2016 | 19:58:26
jardinero89

Epic Rap Battle: Madalena vs. Isabella To bylo boží! :D

25.1.2016 | 19:34:58

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama