Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Sid

Sid

Galavantův věrný přítel.

Sezóny 2
2015 - 2016

Sid vyrůstal v milující rodině, která vždy chtěla, aby byl něco víc, než si přál. Chlubení rodičů o jeho dobrodružstvích, Sida vedlo ke lhaní o Galavantových zásluhách. Se svým nejlepším přítelem Galavantem zažil mnohá dobrodružství.

Sid představuje Galavantovi princeznu Isabellu, s oběma se vydává zachránit její království z Richardovy moci. Když projiždí jeho rodným městě, Sidneylandem, přesvědčí Galavanta a Isabellu, aby se vydávali za jeho panoše a snoubenku. Sid s Galavantem a Isabellou pomůžou pirátům dostat jejich loď zpátky na vodu. Po řece pak společně cestují do Valencie.

S Galavantem a Isabellou se převlečeni za mnichy proplíží do hradu, kde je nachytá král Richard. Sid a ostatní končí ve vězení. Později Gareth všechny osvobozuje, kromě Sida, kterého si nechává jako pojistku pro případ, že by Galavant porušil své slovo.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama