Galavant Sid

Sid

Sid

Galavantův věrný přítel.

Sezóny 2
2015 - 2016

Sid vyrůstal v milující rodině, která vždy chtěla, aby byl něco víc, než si přál. Chlubení rodičů o jeho dobrodružstvích, Sida vedlo ke lhaní o Galavantových zásluhách. Se svým nejlepším přítelem Galavantem zažil mnohá dobrodružství.

Sid představuje Galavantovi princeznu Isabellu, s oběma se vydává zachránit její království z Richardovy moci. Když projiždí jeho rodným městě, Sidneylandem, přesvědčí Galavanta a Isabellu, aby se vydávali za jeho panoše a snoubenku. Sid s Galavantem a Isabellou pomůžou pirátům dostat jejich loď zpátky na vodu. Po řece pak společně cestují do Valencie.


S Galavantem a Isabellou se převlečeni za mnichy proplíží do hradu, kde je nachytá král Richard. Sid a ostatní končí ve vězení. Později Gareth všechny osvobozuje, kromě Sida, kterého si nechává jako pojistku pro případ, že by Galavant porušil své slovo.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Reklama

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny