Galavant Madalena

Madalena

Madalena

Galavantova pravá láska, než jej vyměnila za bohatství a slávu.

Sezóny 2
2015 - 2016

Madalena se hned v mladí naučila tvrdosti života, neboť její rodiče občas neměli ani na jídlo. Nakonec byla nucena sníst svého mazlíčka, kozu Jenny. To Madalenu ztvrdilo a slíbila si, že nic takového již nedopustí.

V dospělosti potkala Galavanta, který se do ní omažitě zamiloval. Jednoho dne byla unesena králem Richardem. V den svatby ji Galavant přišel zachránit, ale Madalena ho s klidným vědomím odmítla a vybrala si slávu a bohatství. S králem však odmítla mít jakýkoliv intimní vztah, dvorní šašek se stal jejím milencem.


O nešťastný rok později, Madalena se radikálně změnila, když se z ní stala zlomyslná, sarkastická a bezcitná mrcha. Jednou u večeře králi Richardovi ukaže svou nenávist a pohrdání a poví mu svůj příběh z děství, jak musela sníst svého mazlíčka. Když s ní šašek odmítne dál spát, pošle jej za trest do vězení. Během večera z Galavantem, jí opět vyzná svou lásku, ale Madaleně na tom nezáleží. V doprovodu Garetha, Madalena posílá Galavanta do vězení.

Na Madaleninu žádost přijíždí Richardův bratr, Kingsley, který svého bratra sesazuje z trůnu. Když se Galavant a Richard pokusí Kingsleyho zabít, narazí na Madalenu, která později rozkáže Garethovi, aby všechny vězně zabil. Gareth se vrací do trůnního sálů, kde Madaleně a Kingsleymu oznamuje, že všechny pustil. Kingsley je rozzuřen, ale Madalena ho bodne dýkou do zad. Oznamuje, že Kingsley nebyl její typ a na Richardův trůn dosazuje Garetha.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Zábavná pro mě bůhvíjak není, ale že bych jí neměla ráda, to říci nemohu.

14.6.2016 | 21:44:40

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Reklama

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny