Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Madalena

Madalena

Galavantova pravá láska, než jej vyměnila za bohatství a slávu.

Sezóny 2
2015 - 2016

Madalena se hned v mladí naučila tvrdosti života, neboť její rodiče občas neměli ani na jídlo. Nakonec byla nucena sníst svého mazlíčka, kozu Jenny. To Madalenu ztvrdilo a slíbila si, že nic takového již nedopustí.

V dospělosti potkala Galavanta, který se do ní omažitě zamiloval. Jednoho dne byla unesena králem Richardem. V den svatby ji Galavant přišel zachránit, ale Madalena ho s klidným vědomím odmítla a vybrala si slávu a bohatství. S králem však odmítla mít jakýkoliv intimní vztah, dvorní šašek se stal jejím milencem.

O nešťastný rok později, Madalena se radikálně změnila, když se z ní stala zlomyslná, sarkastická a bezcitná mrcha. Jednou u večeře králi Richardovi ukaže svou nenávist a pohrdání a poví mu svůj příběh z děství, jak musela sníst svého mazlíčka. Když s ní šašek odmítne dál spát, pošle jej za trest do vězení. Během večera z Galavantem, jí opět vyzná svou lásku, ale Madaleně na tom nezáleží. V doprovodu Garetha, Madalena posílá Galavanta do vězení.

Na Madaleninu žádost přijíždí Richardův bratr, Kingsley, který svého bratra sesazuje z trůnu. Když se Galavant a Richard pokusí Kingsleyho zabít, narazí na Madalenu, která později rozkáže Garethovi, aby všechny vězně zabil. Gareth se vrací do trůnního sálů, kde Madaleně a Kingsleymu oznamuje, že všechny pustil. Kingsley je rozzuřen, ale Madalena ho bodne dýkou do zad. Oznamuje, že Kingsley nebyl její typ a na Richardův trůn dosazuje Garetha.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Zábavná pro mě bůhvíjak není, ale že bych jí neměla ráda, to říci nemohu.

14.6.2016 | 21:44:40

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama