Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Král Richard

Král Richard

Tyranský král, nechal unést Galavantovu lásku Madalenu.

Sezóny 2
2015 - 2016

Richard byl v dětství zanedbáván a nikdo ho neměl rád, což také vyústilo v jeho krutost v dospělosti.

Jednoho dne se Richardovi zalíbila Galavantova dívka, krásná Madalena, a nechal ji unést. Když se ji Galavant pokusil zachránit, vybrala si Madalena Richarda.

Po dlouhém roku manželství, král Richard dobývá Valencii v naději, že pro svou nešťastnou ženu, Madalenu, získá vzácný klenot Valencie. Posílá princeznu Isabellu, aby mu přivedla Galavanta. U večeře se snaží na Madalenu zapůsobit, ale ta mu znovu ukazuje, jak jím opovrhuje. Richard se rozhodne uspořádat pro Madalenu ples. Když s Garethem přijde na její nevěru s šaškem, poprosí ho, aby mu dal lekce komedie.

Poté, co Madalena zachrání Galavanta, je Richard rozzuřen a společně s kuchařem se vydává za kouzelníkem Xanaxem, aby překonal své problémy. Richard se vrací na hrad a nařizuje Garethovi, aby Madalenu odvedl do vězení. Madalena má však plán. Oznamuje, že mají hosta, Kingsleyho, Richardova staršího bratra. Kingsley navrhuje duel, jako šampióna si vybírá Garetha. Galavant slíbí Richardovi, že pokud osvobodí jeho přátelé, bude za něj bojovat proti Garethovi. Richard a Galavant se v opilosti vydají zabít Kinsleyho, ale jsou chyceni. Richard se probouzí na člunu vedle Galavanta, kterého ujišťuje, že bude sranda.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Michael Scott v stredoveku :D

9.3.2018 | 21:33:07
NiennaTasart

comedy gold, hlavně v druhé sérii

4.12.2016 | 2:16:20
fanta2pomeranc

Tenhle herec je vždy a všude nejlepší :D

18.8.2016 | 15:07:24
VampKošilka

Bezpodmínečně nejlepší.

14.6.2016 | 21:43:38
vousa

Nejlepší postava!!!!

24.3.2016 | 14:19:57

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama