Galavant Král Richard

Král Richard

Král Richard

Tyranský král, nechal unést Galavantovu lásku Madalenu.

Sezóny 2
2015 - 2016

Richard byl v dětství zanedbáván a nikdo ho neměl rád, což také vyústilo v jeho krutost v dospělosti.

Jednoho dne se Richardovi zalíbila Galavantova dívka, krásná Madalena, a nechal ji unést. Když se ji Galavant pokusil zachránit, vybrala si Madalena Richarda.


Po dlouhém roku manželství, král Richard dobývá Valencii v naději, že pro svou nešťastnou ženu, Madalenu, získá vzácný klenot Valencie. Posílá princeznu Isabellu, aby mu přivedla Galavanta. U večeře se snaží na Madalenu zapůsobit, ale ta mu znovu ukazuje, jak jím opovrhuje. Richard se rozhodne uspořádat pro Madalenu ples. Když s Garethem přijde na její nevěru s šaškem, poprosí ho, aby mu dal lekce komedie.

Poté, co Madalena zachrání Galavanta, je Richard rozzuřen a společně s kuchařem se vydává za kouzelníkem Xanaxem, aby překonal své problémy. Richard se vrací na hrad a nařizuje Garethovi, aby Madalenu odvedl do vězení. Madalena má však plán. Oznamuje, že mají hosta, Kingsleyho, Richardova staršího bratra. Kingsley navrhuje duel, jako šampióna si vybírá Garetha. Galavant slíbí Richardovi, že pokud osvobodí jeho přátelé, bude za něj bojovat proti Garethovi. Richard a Galavant se v opilosti vydají zabít Kinsleyho, ale jsou chyceni. Richard se probouzí na člunu vedle Galavanta, kterého ujišťuje, že bude sranda.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Michael Scott v stredoveku :D

9.3.2018 | 21:33:07
NiennaTasart

comedy gold, hlavně v druhé sérii

4.12.2016 | 2:16:20
fanta2pomeranc

Tenhle herec je vždy a všude nejlepší :D

18.8.2016 | 15:07:24
VampKošilka

Bezpodmínečně nejlepší.

14.6.2016 | 21:43:38
vousa

Nejlepší postava!!!!

24.3.2016 | 14:19:57

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Reklama

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny