Galavant
89/100 - 84×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

Isabella

Isabella

Princezna z Valencie. Požádala Galavanta, aby získal zpět její království od tyrana Richarda.

Sezóny 2
2015 - 2016

Isabella je jediné dítě krále a královny Valencie. Vzhledem k tomu, že král si vždy přál mít syna, vychoval ze své dcery vznešenou bojovnici, která vynikala v šermířském umění.

Když byla Valencie napadena králem Richardem, ukryl ji její otec do sklepa, kde přebývala několik měsíců. Aby zachránila svým rodičům život, vydala se na rozkaz krále Richarda za Galavantem, aby ho přivedla.

Dva měsíce po obsazení Valenice, Isabella přijíždí do Galavantovy vesnice, kde Galavanta žádá o pomoc. Galavant odmítá, ale když mu prozradí, že dobyvatelem je král Richard a Madalena ho stále miluje, vyráží společně na cestu. Isabella zuří, když Sid použije její klenot Valencie na zápis Galavanta do turnaje, ve kterém Galavant prohraje. Isabella Galavant trénuje, aby získal její klenot zpět. Aby si pojistila vítězství, dá jeho soupeři, Jeanu Hammovi, láhev zkaženého pití. Druhý den však stojí sotva na nohách i Galavant, který to přehnal s tréninkem. Oba končí na zemi, ale Galavant se zvedá jako první. V Sidově rodném městě, Sidneylandu, se Isabella vydává za Sidovu snoubenku. U řeky pomohou pirátům dostat jejich loď zpátky na vodu, za což je s sebou berou do Valenice.

V přestrojení za mnichy se jim podaří dostat do hradu, ale vzápětí jsou chyceni a odvedeni do vězení. Když si Galavant uvědomí, že ho Madalena nikdy nemilovala, odpouští Isabelle její zradu. Isabellu přijde zachránit její malý bratranec Harry, kterému byla zaslíbena, ale Isabella mu oznamuje, že miluje Galavanta. Gareth osvobozuje vězně a Isabella všechny bere do Harryho království, zatímco její milovaný Galavant je s Richardem poslán neznámo kam.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Příjemná, horkokrevná, milá, obětavá. Zkrátka jsem si jí zamilovala.

14.6.2016 | 21:45:31

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama