Galavant Gareth

Gareth

Gareth

Věrný strážce krále Richarda.

Sezóny 2
2015 - 2016

Ve svých deseti letech byl přiřazen Richardovi jako jeho osbní strážce. Byl uznáván jako velký bojovník. Sám Galavant přiznal, že boj s ním by skončil remízou.

Richard mluví s Garethem o vztahu s Madalenou a jejím podvádění se šaškem. Když se Galavant a Sid vloupají do hradu, drží Isabellu jako rukojmí. Gareth s Madalenou vezmou Galavanta do vězení, dokud nepřijde tajný spojenec. Richard rozkáže Garethovi, aby královnu zavřel do vězení, ale ta mám jiné plány. Přichází králův starší bratr, Kingsley, aby převzal království. Gareth je odzbrojen Galavantem, který požaduje propuštění vězňů, za což bude bojovat za Richarda. Gareth nakonec osvobozuje Richarda a Galavanta z vězení a posílá je na člunu na pirátskou loď. Galavanta ještě upozorní, že pokud se vrátí, zabije všechny jeho přátele. Vrací se do vězení, kde všechny pouští, kromě Sida, kterého si nechává jako pojistku. Gareth přichází do trůnního sálů, kde Madaleně a Kingsleymu oznamuje, že všechny pustil. Kingsley je rozzuřen, ale Madalena ho bodne dýkou do zad. Oznamuje, že Kingsley nebyl její typ a na Richardův trůn dosazuje Garetha.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Tohle je největší borec. :-D

18.8.2016 | 15:07:47

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Reklama

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Reklama

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny