Galavant
89/100 - 83×

Galavant

Žil byl švarný rytíř Galavant, známý pobíječ draků, ochránce chudých a bojovník za spravedlnost. Jeho poklidný život mu ale jednoho dne překazí zlý král Richard, který unese jeho lásku Madalenu. V den jejich svatby se ji chrabrý princ pokusí zachránit, ale Madalena mu s klidným svědomím sdělí, že kašle na lásku a chce mít bohatství a moc. Zdrcený Galavant se další rok utápí v alkoholu a na konání dobra se vykašle. Jednou za ním přijde princezna Isabella z Valencie s přáním, aby jí pomohl proti zlému uzurpátorovi Richardovi. Princ proto po pěti letech opět vyjede do sedla, aby v této muzikálové komedii porazil svého odvěkého nepřítele. Netuší ale, že Isabella má možná vedlejší úmysly.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 22 minut
žánr
Historický, Hudební, Komedie
hrají
Joshua Sasse (Galavant), Vinnie Jones (Gareth), Karen David (Isabella), Timothy Omundson (Král Richard), Mallory Jansen (Madalena), Luke Youngblood (Sid)

S02E01: A New Season aka Suck It Cancellation Bear

S02E01: A New Season aka Suck It Cancellation Bear

Po špatném vyjednávání s piráty, musí Galavant a Richard pokračovat v cestě pěšky. Později se ocitají v hostinci Západního děravého lesa, kde jsou nuceni pracovat pro majitele, který vidí Galavanta v jiném světle. Mezitím ve Valencii, Madalena vládne jako královna a Gareth jako nový král, se svým asistentem Sidem, vyžaduje, co mu náleží. A v Hortencii je Isabella stále uvězněna ve své šperkovnici, zatímco její rodiče připravují svatbu s jejím 12-letým bratrancem.

cz sk
3.1.2016
3 200 000
22 minut

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hpStoryteller

Panebože to zas boli hlášky :D :D :D potešili odkazy na Once Upon a Time a Game of Thrones :D

10.1.2016 | 17:03:54
wrong

už aspoň viem kde prišiel Galavant ku svojej Kylie ;-)

8.1.2016 | 22:52:18
komcus

„Tohle je Začarovaný les. Žije tady zlá královna.“ :D

čestný člen redakce
6.1.2016 | 14:23:56
Liss93

Enchanting forest :D

6.1.2016 | 0:07:10
jardinero89

Úplně boží :D

5.1.2016 | 18:40:41

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E10: The One True King (To Unite Them All)

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @SheppOne a HonZajs000.

Reklama

Hudba ze seriálu

Hudba z první série I.

Hudba z první série I.

Co by byl Galavant bez úžasných písní oskarové skladatele Alana Menkena a Glenna Slatera? Poslechněte si, jaké písně zazněly v prvních dvou epizodách první řady.

Co nás čeká

Co nás čeká ve finále?

Co nás čeká ve finále?

Finále druhé série (a nejspíš i celého seriálu) je tady! Jak dopadne velká bitva tří armád? Vyhraje pravá láska nad temnou magií Wormwooda a Madaleny? A kdo se stane jediným pravým králem, který všechny sjednotí?

Nejlepší postavy

Fotografie hlavních postav druhé série

Fotografie hlavních postav druhé série

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama