Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Odstartovalo natáčení Potulného rytíře, stanice HBO odhalila první pohled na sera Duncana Vysokého

Odstartovalo natáčení Potulného rytíře, stanice HBO odhalila první pohled na sera Duncana Vysokého

V polovině června padla první klapka třetího hraného seriálu ze světa Písně ledu a ohně. Stanice HBO je si dobře vědoma toho, jak je tento projekt sledovaný, a tak odhalila kupu novinek.

23 0
19.6.2024

Tento měsíc bylo zahájeno natáčení seriálu A Knight of the Seven Kingdoms, který se odehrává cca 90 let před událostmi seriálu Game of Thrones. Seriál se tentokrát zaměří na duo tvořené rytířem Duncanem Vysokým a panošem Eggem, kterým je ve skutečnosti Aegon Targaryen. Děj bude sledovat jejich putování Západozemím, přičemž se můžeme těšit na spoustu zvratů a nečekaných událostí.

Spolu s odhalením začátku natáčení stanice HBO zveřejnila i první oficiální fotografii k seriálu, na které se nachází samotný Dunk. Podívat se na ni můžete níže. Herec Peter Claffey rozhodně vypadá dobře jako potulný rytíř. Egg v podání herce Dextera Sola Ansella nám sice nebyl odhalen, ale nedávno jsme se mohli podívat na to, jak si herec oholil hlavu.

(Takto bude vypadat ser Duncan Vysoký. Foto: HBO)

Kromě toho, že byli odhaleni režiséři všech šesti epizod (třech se ujme Sarah Adina Smith a zbývajících tří Owen Harris), byli představeni i herci a postavy, na které se můžeme těšit. Finn Bennett (True Detective) se ujme role nenáviděného Aeriona Targaryena, Bertie Carvel (The Crown) si zahraje Baelora Targaryena, jednoho z nejčestnějších Targaryenů vůbec, a Sam Spruell (Fargo) se chopí role Maekara Targaryena, Baelorova mladšího bratra a Aerionova otce.

Dále víme ještě to, že si herečka Tanzyn Crawford (Tiny Beautiful Things) zahraje Tanselle, loutkařku z Dorne, která se zalíbí Duncanovi. Jako poslední byl prozatím obsazen herec Daniel Ings (The Crown), který se ujme role lorda Lyonela Baratheona. Jde o pradědečka Roberta, Stannise a Renlyho a svým chováním a vzhledem připomíná nejvíce Roberta.

Zdroj článku: Winter is Coming

  • 3-7b2bfc3b3c8b429839819c341b2d82ba.png

Diskuze /1

Ann Taylor

Marcellus z Dominy jako Aerion! Tak to je perfektní!

redaktor
19.6.2024 | 9:55:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama