Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 312×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Kovarro

Kovarro

Věrný dothracký válečník Daenerys Targaryen.

Sezóny 1
2012 - 2012

Kovarro je jedním z dothrackých válečníků khala Droga. Po jeho smrti se Daenerys Targaryen snažila udržet Drogovy dothracké válečníky, kteří však odešli. Hrstka válečníků, mezi kterými byl i Kovarro, zůstala s Daenerys a odpřisáhla jí svou věrnost. Tuto věrnost pak posílil fakt, že je skutečnou matkou draků, když vyšla z plamenů se třemi malými draky.

Kovarro bojuje dothrackým stylem a po ruce má svůj věrný dothracký zakřivený meč arakhy. S ním se stává velmi nebezpečným bojovníkem. Zároveň Kovarrovi nejde odepřít jeho věrnost, kterou je charakteristický. Jako jeden z mála věřil ženě, ze které se stala mocná Targaryenka.

první série (Hra o trůny)

Tato postava v první sérii nevystupuje

druhá série (Střet králů)

Daenerys a její věrní putují pouští. Cesta stále nikam nevede, proto se Daenerys rozhodne poslat své tři nejlepší jezdce třemi směry, aby našli nějaké centrum, kde by je přivítali. Mezi vyslanými jezdci je i Kovarro.

Časem se začnou vracet koně, ale bez jezdců. Když už si všichni myslí, že je vše ztraceno, tak se objeví Kovarro, který všem oznámí, že je možná uvítají ve městě Qarth. Nakonec se do města Qarth skutečně dostanou a to díky Xaro Xhoanu Daxosovi, který se za ně zaručí.

Kovarro je po většinu času po boku Daenerys a to společně s Jorahem Mormontem, se kterým ji chrání. Společně se vydávají před radu a následně do Domu Neumírajících. Zde se jim Daenerys ztratí, proto nezbývá nic než čekat.

třetí série (první část Bouře mečů)

Tato postava ve třetí sérii nevystupuje

čtvrtá série (druhá část Bouře mečů)

Tato postava ve čtvrté sérii nevystupuje

pátá série (Hostina pro vrány)

Tato postava v páté sérii nevystupuje

šestá série (Tanec s draky)

Tato postava v šesté sérii nevystupuje

sedmá série (Vichry zimy)

Tato postava v sedmé sérii nevystupuje

osmá série (Sen o jaru)

Tato postava v osmé sérii nevystupuje

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

A ďalšia beznádejne stratená postava.

webmaster
17.1.2022 | 20:32:11

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama