Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Alberta Haynes

Alberta Haynes

Jazzová zpěvačka z éry Prohibice ve 20. letech 20. století. Svým hlasem dokáže proniknout do sféry živých.

Sezóny 3
2021 - 2024

Alberta se narodila v Oklahomě imigrantským rodičům z Jamajky. Její otec byl kuchařem v restauraci a díky tomu mohla jejich rodina žít v bytě nad ní. Už od mládí milovala Alberta hudbu a jejím snem se stalo být zpěvačkou. Alberta se proto rozhodla přesunout do většího města, konkrétně do newyorského Harlemu, aby se jí její sen splnil. To se i stalo a začala se živit jako salónová jazzová zpěvačka. Zemřela po svém představení ve Woodstonském sídle z neznámých příčin a mezi historickými akademiky je její smrt předmětem mnoha diskuzí. Oficiální příčinou smrti byl infarkt, ale vždy panovalo podezření, že byla otrávena a zavražděna.

Verzi se záhadnou smrtí věří i samotná Alberta, která coby duch obývá Woodstonské sídlo, a domnívá se, že byla příliš důležitá na to, aby zemřela kvůli obyčejnému infarktu. Za svého života dokonce měla pletky s pašeráky, od nichž leccos pochytila (třeba jak se někoho zbavit, aby ho nikdy nikdo nenašel). Proto by byla ráda, aby Sam, která dokáže duchy vidět, nějak vypátrala, kdo stojí za její vraždou a pomstila ji. Alberta má jako duch schopnost, že její hlas dokáží slyšet živé bytosti. Nejde však o žádná srozumitelná slova, ale spíše o takovou jakoby ozvěnu.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama