Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Ghosts

Ghosts je komediální seriál, v němž sledujeme Samanthu a Jaye, kteří propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které po nešťastné příhodě dokáže vidět a slyšet pouze Samantha.

Seriál Ghosts je předělávkou britské komedie Ghosts a za touto americkou verzí stojí duo Joe Port a Joe Wiseman. Seriál se na stanici CBS představil na začátku října 2021 a zaznamenal hned velký úspěch. A to takový, že se stal nejúspěšnější novou komedií sezóny a po seriálu Young Sheldon i druhou nejsledovanější komedií v sezóně. Díky tomu si seriál vysloužil i prodloužení pro druhou sérii.


(Hlavní hrdinové na plakátu k první sérii. Foto: CBS)

Hlavní role ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IsaacLahey23

Jeden nejlepší z několika duchařských seriálů. Nejlepší postavy jsou Trevor,Thor,Het­ty,Crash a Alberta

13.3.2024 | 16:46:29
ArchAngel

Neobvyklé, že běží britský originál téměř současně s americkým remake a liší se běžnými stereotypy obou zemí. Britská verze je o něco lepší, USA je o něco veselejší.

13.1.2024 | 22:45:06
BuuxXxa

hodnotene po prvej serii, skor mile nez naozaj vtipne tu a tam je nejaky lepsi vtip ale celkovo je to len taka oddychovka od ktorej nic realne neocakavate

23.4.2022 | 10:20:20
permanent

Na původní Anglický to nemá. Humor po Americku je děsnej !!!

1.1.2022 | 22:34:30
Maki

No,první tři díly byly dobrý,ale postupně kvalita upadá…tak ňák mně díl od dílu přestává bavit,škoda:-(

25.11.2021 | 6:28:13

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama