Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Flower

Flower

Hipísačka z šedesátých let, která zemřela při útoku medvěda, s nímž se chtěla spřátelit. Dokáže přivést živého člověka do omamného stavu.

Sezóny 3
2021 - 2024

Flower, skutečným jménem Susan Monterová, je hipísáckou ženou, která žila v komuně a udržovala v něm romantický vztah ve třech lidech, z nichž jedním byl její milovaný Ira. Navštěvovala hudební festivaly jako třeba Woodstock. V roce 1968 se podílela s dalšími lidmi z komuny na loupeži banky v Hudson Valley a nikdy je nikdo nedopadl. Dlouhou dobu diskutovali o tom, co s penězi udělají, až je nakonec Flower s Irou vzali a společně utekli v naději, že dají peníze potřebným lidem. Když se ale toulali krajinou, narazili na pozemcích Woodstonského sídla na medvěda a Flower, která byla zrovna pod vlivem halucinogenních houbiček, se s ním chtěla spřátelit. Medvěd ale na ni zaútočil a zabil ji.

Jako duchovi jí na ramenou zůstaly medvědí drápance. Protože zemřela s houbičkami ve svém systému, tak i jako duch mívá občas stavy, v nichž je úplně mimo a nevnímá své okolí. Jelikož za života požívala spoustu omamných látek, má jako duch schopnost dočasně přivést do jakéhosi omamného stavu živou osobu, skrz níž projde.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama