Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Isaac Higgintoot

Isaac Higgintoot

Vojenský důstojník z doby Americké revoluce, který zemřel na úplavici. Když projde skrz živou bytost, v okolí to začne páchnout.

Sezóny 3
2021 - 2024

Isaac Higgintoot žil v 18. století a účastnil se Americké revoluce, neboli války za americkou nezávislost. Podařilo se mu dosáhnout hodnosti kapitána a rád se chlubí tím, že byl přítomen u podpisu Deklarace nezávislosti (ve skutečnosti nebyl, ale stál před domem, kde k tomu došlo). Také přišel s vlastním vynálezem jménem „eyesaac“, což je mušketa s připevněným dalekohledem, kterou lze zamířit na cíl na velkou vzdálenost. Bohužel se už ale Isaac konce revoluce nedožil, protože v červnu 1777 umírá na úplavici v blízkosti Woodstonského sídla ve státě New York.

Zde se Isaac probouzí coby duch a připojuje se k dalším, kteří na Woodstonu přebývají. Kvůli své smrti na úplavici získal schopnost, že když projde živou bytostí, začne to kolem ní zapáchat, jako by si někdo prdnul. Isaac také skrývá o sobě informaci, že se mu líbí muži, ale svými řečmi o mužných tělech a podobně dává všem najevo, jaká bije. Nicméně za svého života pojmul za ženu jistou Beatrice, avšak spali v oddělených ložnicích a Isaac to přisuzuje tomu, aby mezi nimi stále zůstávala vášeň. Pro Isaaca je také typické to, že pohrdá svými válečnými kolegy, kteří se dočkali slávy, avšak on ne. Takovými jsou například Alexander Hamilton či Benjamin Franklin. Stále ale doufá, že se svět dozví i o jeho jméně a nebude už jen nějakým dodatkem historie.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama