Ghosts
70/100 - 6×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Isaac Higgintoot

Isaac Higgintoot

Vojenský důstojník z doby Americké revoluce, který zemřel na úplavici. Když projde skrz živou bytost, v okolí to začne páchnout.

Sezóny 1
2021 - 2022

Isaac Higgintoot žil v 18. století a účastnil se Americké revoluce, neboli války za americkou nezávislost. Podařilo se mu dosáhnout hodnosti kapitána a rád se chlubí tím, že byl přítomen u podpisu Deklarace nezávislosti (ve skutečnosti nebyl, ale stál před domem, kde k tomu došlo). Také přišel s vlastním vynálezem jménem „eyesaac“, což je mušketa s připevněným dalekohledem, kterou lze zamířit na cíl na velkou vzdálenost. Bohužel se už ale Isaac konce revoluce nedožil, protože v červnu 1777 umírá na úplavici v blízkosti Woodstonského sídla ve státě New York.

Zde se Isaac probouzí coby duch a připojuje se k dalším, kteří na Woodstonu přebývají. Kvůli své smrti na úplavici získal schopnost, že když projde živou bytostí, začne to kolem ní zapáchat, jako by si někdo prdnul. Isaac také skrývá o sobě informaci, že se mu líbí muži, ale svými řečmi o mužných tělech a podobně dává všem najevo, jaká bije. Nicméně za svého života pojmul za ženu jistou Beatrice, avšak spali v oddělených ložnicích a Isaac to přisuzuje tomu, aby mezi nimi stále zůstávala vášeň. Pro Isaaca je také typické to, že pohrdá svými válečnými kolegy, kteří se dočkali slávy, avšak on ne. Takovými jsou například Alexander Hamilton či Benjamin Franklin. Stále ale doufá, že se svět dozví i o jeho jméně a nebude už jen nějakým dodatkem historie.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E18: Farnsby & B

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Stanice CBS si pro nás dneska přichystala radostnou zprávu, neboť oficiálně prodloužila seriál Ghosts, nejúspěšnější novou komedii a celkově druhou nejúspěšnější komedií v televizi, pro druhou sérii, kterou uvidíme na podzim. Podívejte se na reakci herců, když se tuto novinu dozvěděli.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama