Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

S02E22: The Heir

S02E22: The Heir

Když se objeví žena, která tvrdí, že je právoplatnou majitelkou Woodstonu, vyhledají Sam a Jay pomoc u právníka. Isaac se mezitím snaží rozhodnout, jak utratit půlku ze Saminy zálohy za jeho autobiografii. A dochází k překvapivé události, která může dramaticky změnit život v sídle.

sk
11.5.2023
6 508 000
21 minut

Základní info:

Režie: Christine Gernon
Scénář: Talia Bernstein

Hrají: Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis), John Hartman (Nigel Chessum), Betsy Sodaro (Nancy), P.J. Byrne (Dan Herbst), Jessie Ennis (Kelsey Foster), Brian Cook (David Woodstone), Al Connors (Schmitty),…

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovecour42

Sakra takovy clifhanger. Ted nevim who got sucked off :)

9.1.2024 | 10:34:48

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama