Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Hetty Woodstone

Hetty Woodstone

Samanthina předkyně, která žila v druhé polovině 19. století. Byla manželkou loupežného barona a má velmi konzervativní názory.

Sezóny 3
2021 - 2024

Hetty Woodstonová je duchem dámy z vyšší společnosti, která žila v druhé polovině 19. století. Její manžel Elias, který byl rovněž jejím bratrancem z druhého kolene, byl loupežným baronem a společně žili jako pán a paní Woodstonského sídla. Jejich manželství však nebylo vůbec šťastné, jelikož Elias své manželce neustále zahýbal, ale přesto spolu rodinu založili a jejich rodinná větev sahá do současnosti až k Samanthě. Okolnosti její smrti zatím nejsou známé, ale zemřela někdy na konci 19. století na Woodstonském sídle a následně na tomto místě začala přebývat jako jeden z duchů.

Hetty se jako duch vyznačuje svým konzervativním pohledem na svět, který je v naprostém rozporu s tím současným moderním. Podle ní by žena měla pečovat o svého muže, poslouchat ho a neodmlouvat mu. Dále by určitě žena neměla pracovat nebo řídit auto, jelikož se takové věci na dámu nesluší. Přes své názory, které vydává navenek, ale ve svém vlastní srdci po takové svobodě touží a lituje, že za svého života spoustu věcí nemohla dělat a ani je neudělala. Hetty také často za života užívala různé návykové látky jako kokain a podobně, které obecně pomáhaly na různé stresové či nervové stavy.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama