Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Samantha Arondekar

Samantha Arondekar

Novinářka na volné noze, která po příbuzné zdědí Woodstonské sídlo a rozhodne se ho s manželem předělat na penzion. Po nehodě, při které málem přijde o život, začne kolem sebe vidět duchy.

Sezóny 3
2021 - 2024

Samantha žije se svým manželem Jayem spokojeným životem v New Yorku. Pracuje jako novinářka na volné noze. Jednou se Sam dozví, že po své čerstvě zesnulé pratetě zdědila velké sídlo v Hudson Valley a ihned se té příležitosti chopí. Vždycky si totiž přála žít ve velkém domě a nemačkat se v malém bytě v rušném městě. A aby toho nebylo málo, dostane nápad přeměnit ono sídlo na penzion. Jay se trochu zdráhá, ale když do sídla dorazí, tak se i přes počáteční nejistoty nakonec rozhodnou, že dají rekonstrukci a novému životu šanci.

Ani jeden z nich ale netuší, že tento dům obývají duchové, kteří nejsou nadšení z vyhlídky lidmi zaplněného penzionu. Proto se snaží Sam a Jaye různými způsoby vystrašit, aby je tím přiměli k opuštění sídla. Duchům se například podaří i shodit vázu, která se zastaví před schodištěm a když na ní Sam uklouzne, skutálí se ze schodů dolů a upadne na dva týdny do kómatu. Když se poté vrátí do sídla, kde už probíhá rekonstrukce, Sam zjišťuje, že jí tento zážitek blízký smrti umožnil ony duchy skutečně vidět a komunikovat s nimi stejně jako s živými.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lovecour42

Strasne mi pripomina Pam z Office (US).

6.1.2024 | 20:30:15

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama