Ghosts
74/100 - 7×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Pete Martino

Pete Martino

Vedoucí skautského dívčího oddílu, který zemřel v roce 1985 v důsledku toho, že byl střelen šípem do krku.

Sezóny 2
2021 - 2023

Pete Martino žil za svého života v okolí Hudson Valley s manželkou Carol a dcerou Laurou. Nicméně vůbec netušil, že jeho manželka není v jejich manželství až tak šťastná a že ho podvádí s jiným mužem. Pete využíval areál Woodstonského sídla k aktivitám se svým skautským dívčím oddílem. Jedna taková se mu stane v roce 1985 osudnou, protože jedna ze skautek vystřelí šípem, který skončí v jeho krku a následkem toho zde zemře. Kromě skautování byl Pete také cestovním agentem a i coby duch nechápe, jak může někdo cestovat bez využití cestovního agenta.

Jelikož má Pete vůdčí schopnosti, je mezi duchy na Woodstonským sídlem jakýmsi organizátorem, který určuje, kdo z duchů kdy udělá pro ostatní o něčem přednášku a podobně, aby se duchové neznudili svým životem na věčnost. Je nadšeným hráčem stolní hry Dračí doupě a velkým fanouškem televizního sitcomu Newhart a dokonce se mu poštěstilo ho sledovat i po své smrti, jelikož se na něj v sídle koukali i jeho majitelé.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E22: The Heir

cz55%

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Duchové budou na Woodstonu strašit i potřetí

Duchové budou na Woodstonu strašit i potřetí

Stanice CBS oznamuje první prodloužení jedné ze svých komedií pro další sezónu a tím šťastlivcem není nikdo jiný než náš seriál Ghosts, který se tak na podzim vrátí již se svou třetí sérií.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama