Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Pete Martino

Pete Martino

Vedoucí skautského dívčího oddílu, který zemřel v roce 1985 v důsledku toho, že byl střelen šípem do krku.

Sezóny 3
2021 - 2024

Pete Martino žil za svého života v okolí Hudson Valley s manželkou Carol a dcerou Laurou. Nicméně vůbec netušil, že jeho manželka není v jejich manželství až tak šťastná a že ho podvádí s jiným mužem. Pete využíval areál Woodstonského sídla k aktivitám se svým skautským dívčím oddílem. Jedna taková se mu stane v roce 1985 osudnou, protože jedna ze skautek vystřelí šípem, který skončí v jeho krku a následkem toho zde zemře. Kromě skautování byl Pete také cestovním agentem a i coby duch nechápe, jak může někdo cestovat bez využití cestovního agenta.

Jelikož má Pete vůdčí schopnosti, je mezi duchy na Woodstonským sídlem jakýmsi organizátorem, který určuje, kdo z duchů kdy udělá pro ostatní o něčem přednášku a podobně, aby se duchové neznudili svým životem na věčnost. Je nadšeným hráčem stolní hry Dračí doupě a velkým fanouškem televizního sitcomu Newhart a dokonce se mu poštěstilo ho sledovat i po své smrti, jelikož se na něj v sídle koukali i jeho majitelé.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama