Ghosts
73/100 - 9×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Sasappis

Sasappis

Cynický indián z kmene Lenapů, který žil v 15. století a jeho schopností je ovlivňovat sny živých lidí.

Sezóny 3
2021 - 2024

Sasappis je indiánem, který žil v 15. století v domorodém kmeni Lenapů v oblasti Hudson Valley. Byl zamilovaný do indiánky Shiki, ale když jí chtěl dát před zraky ostatních najevo své city, nebylo po Shiki ani památky, jelikož zmizela. Sasappis tak nadále žil v oblasti Hudson Valley a v jednu chvíli zemřel v okolí Woodstonu.

Sasappis se tak stal duchem a na Woodstonu je druhým nejstarším duchem po Thorfinnovi a byl tak svědkem událostí, které se zde přihodily mladším duchům. Sass oplývá schopností, která mu umožňuje vniknout do snů živých bytostí a ovlivňovat je. Díky živé Samanthě, která dokáže vidět duchy a navštíví jedno vydavatelství, Sasappis zjišťuje, že jeho dávná láska Shiki je také duchem a přebývá uvnitř onoho vydavatelství. Skrze Sam si tak předávají vzkazy.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Duchové se dočkali prodloužení pro čtvrtou sérii

Pro fanoušky úspěšného komediálního seriálu Ghosts přinášíme velmi dobré zprávy, neboť stanice CBS dnes oznámila, že seriálu objednává čtvrtou sérii.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama