Ghosts
70/100 - 6×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Sasappis

Sasappis

Cynický indián z kmene Lenapů, který žil v 15. století.

Sezóny 1
2021 - 2022

Sasappis je indiánem, který žil v 15. století v domorodém kmeni Lenapů v oblasti Hudson Valley. Byl zamilovaný do indiánky Shiki, ale když jí chtěl dát před zraky ostatních najevo své city, nebylo po Shiki ani památky, jelikož zmizela. Sasappis tak nadále žil v oblasti Hudson Valley a v jednu chvíli zemřel v okolí Woodstonu.

Sasappis se tak stal duchem a na Woodstonu je druhým nejstarším duchem po Thorfinnovi a byl tak svědkem událostí, které se zde přihodily mladším duchům. Díky Samanthě, která dokáže vidět duchy a navštíví jednou vydavatelství, Sasappis zjišťuje, že jeho láska Shiki je také duchem a přebývá uvnitř onoho vydavatelství. Skrze Sam si tak předávají vzkazy.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E18: Farnsby & B

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Stanice CBS si pro nás dneska přichystala radostnou zprávu, neboť oficiálně prodloužila seriál Ghosts, nejúspěšnější novou komedii a celkově druhou nejúspěšnější komedií v televizi, pro druhou sérii, kterou uvidíme na podzim. Podívejte se na reakci herců, když se tuto novinu dozvěděli.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama