Ghosts
70/100 - 6×

Ghosts

Samantha a Jay propadnou lehkovážnosti, když se rozhodnou přeměnit nedávno zděděné venkovské sídlo na penzion. Učinit tento plán ale nebude tak snadné. Nejen, že se toto místo rozpadá, ale také jej obývají duše předchozích obyvatel, které dokáže vidět a slyšet pouze Samantha. Ghosts je americkou adaptací stejnojmenného britského seriálu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 21 minut
žánr
Komedie, Nadpřirozený
hrají
Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Brandon Scott Jones (Isaac Higgintoot), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Danielle Pinnock (Alberta Haynes), Devan Long (Thorfinn), Sheila Carrasco (Flower), Román Zaragoza (Sasappis)

Thorfinn

Thorfinn

Vikingský válečník, který zemřel po zásahu bleskem. Je nejstarším duchem na Woodstonu a dokáže manipulovat s osvětlením.

Sezóny 1
2021 - 2022

Thorfinn, nazývaný zkráceně Thor, je vikingským válečníkem a dobyvatelem, který v desátém století připlul do Ameriky. S dalšími vikingy poté plul z Kanady podél pobřeží a na pevnině vyhledávali kožešiny. Jednou ale z nějakého důvodu vikingové Thora opustili, nechali ho na pevnině a odpluli pryč. Krátce poté se rozpoutala bouře a když byl zrovna Thor na lovu, zasáhl ho do jeho kovové přilby blesk a na místě jej usmrtil. Thor říká, že zemřel sedm zim po bitvě u Svolderu, takže je jeho smrt odhadována přibližně na rok 1007. Jeho tělo zde po staletí zůstávalo a na jeho pozůstatcích byly vybudované základy Woodstonského sí­dla.

Thor získal jako duch schopnost manipulovat s osvětlením, což živí vnímají jako blikající světla. Rád ostatním duchům vypráví o svých zážitcích z cest a především o nejrůznějších druzích ryb, o nichž dokáže mluvit i několik hodin.


Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E18: Farnsby & B

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Janys89
Korekce: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Je to oficiální, Ghosts se vrátí podruhé

Stanice CBS si pro nás dneska přichystala radostnou zprávu, neboť oficiálně prodloužila seriál Ghosts, nejúspěšnější novou komedii a celkově druhou nejúspěšnější komedií v televizi, pro druhou sérii, kterou uvidíme na podzim. Podívejte se na reakci herců, když se tuto novinu dozvěděli.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama